Przeglądaj treści dotyczące instagram marketingu. Zainspiruj się pasją z jaką podchodzimy do działań marketingowych na instagramie.


Czym jest Instagram best nine - co to best nine?

Czym jest Instagram best nine – co to top nine?

Instagram będący jednym z dostępnych social mediów, przez lata zyskiwał w oczach milionów użytkowników. Potężne sumy i liczby odnotowanych, aktywnych kont, którymi mogą szczycić się twórcy aplikacji mobilnej, nie zdołały ich zatrzymać, a sami nie usiedli na laurach. Jednak stale nie brakuje im zapału by coraz to bardziej ulepszać swoje przedsięwzięcie i coraz częściej uraczyć swoich miłośników swoimi nowinkami.

Więcej informacji
Jak założyć konto na Instagramie - poradnik

Jak założyć konto na Instagramie – poradnik

Z Instagrama korzystają przede wszystkim osoby, które pragną podzielić się z innymi użytkownikami ciekawymi zdjęciami, filmami czy wartościowymi opisami. Jest to także serwis społecznościowy, który stanowi doskonałe źródło inspiracji – wszystko dzięki dostępowi do ogromnej ilości profili na niemalże każdy temat. To jednak nie wszystko – Instagram pozwala także na założenie profilu firmowego, który pozwoli znacznie rozwinąć swój biznes oraz pozyskać cenne informacje na temat działalności firmy. Jak założyć konto na Instagramie? Jakie warunki trzeba spełnić i w jaki sposób przejść przez proces rejestracji?

Więcej informacji
Statystyki na Instagramie - jak je sprawdzić?

Statystyki na Instagramie – jak je sprawdzić?

Statystyki to bardzo ważne źródło wiedzy dla każdego, kto tworzy treści w Internecie. Pozwalają nie tylko uzyskać informacje na temat wyników opublikowanych postów, produktów czy reklam w konkretnym okresie, ale także dają feedback odnośnie contentu, jaki znajduje się na profilu.

Więcej informacji
Jak zmienić czcionkę na Instagramie?

Jak zmienić czcionkę na Instagramie?

Z racji na to, że wielu użytkowników zwraca bardzo dużą uwagę na wygląd swojego profilu, traktując go często nie tylko jako osobisty pamiętnik, ale również źródło dochodów, warto wiedzieć, w jaki sposób dodatkowo można go wyróżnić. Oprócz zamieszczania pięknych zdjęć, czy intrygujących opisów, dobrym sposobem jest także zmiana czcionki – taki zabieg z pewnością przyciągnie uwagę użytkowników. Nie każdy jednak wie, jak zmienić czcionkę na Instagramie.

Więcej informacji
Jak zwiększyć zasięgi na Instagramie?

Jak zwiększyć zasięgi na Instagramie?

W promowaniu strony w sieci społecznościowej Instagram dużą rolę odgrywają zasięg. Liczba ta odzwierciedla zainteresowanie odbiorców aktualizacjami profilu. Aplikacja promuje posty o wysokim zasięgu wyżej w kanale. Ale osiągnięcie wysokich wskaźników nie jest takie łatwe, w tym celu musisz wiedzieć, jak zwiększyć zasięg na Instagramie.

Więcej informacji
Instagram dla fotografa - jak zacząć? Poradnik

Instagram dla fotografa – jak zacząć? Poradnik

Instagram to jedno z najciekawszych narzędzi wśród mediów społecznościowych, które doskonale odpowiada potrzebom profesjonalnych fotografów. Dzięki niemu możemy przedstawić swoje portfolio ogromnemu gronu odbiorców, nawiązać ciekawe relacje z innymi osobami z branży fotograficznej oraz zapewnić sobie łatwy kontakt z potencjalnymi klientami. Należy jednak zacząć od stworzenia właściwego profilu, który będzie Twoją wizytówką.

Więcej informacji
Historia Instagrama - od ilu lat jest dostępny Instagram?

Historia Instagrama – od ilu lat jest dostępny Instagram?

Ciężko znaleźć dziś kogoś, kto nie słyszał, czym jest Instagram. Miliony pobrań, kont i udostępnionych treści. Godziny spędzone z aplikacją. Dla wielu jest to nieodłączny element życia. Chwilę po przebudzeniu sprawdzamy aktywności na portalach społecznościowych. Ale czy zawsze tak było? Kiedy powstał Instagram i czym się różnił od aktualnej wersji? Jak to możliwe, że jest popularny od tylu lat? Kto wymyślił Instagrama i czy każdy bez wyjątku może z niego korzystać?

Więcej informacji
Popularne skróty na Instagramie – co oznaczają?

Popularne skróty na Instagramie – co oznaczają?

Każdy użytkownik Instagrama powinien znać najczęściej pojawiające się skróty, dzięki nim można odnaleźć z łatwością interesujących nas treści. Hasztag jest znacznikiem, który ma za zadanie segregować zdjęcia i treści według tematyki lub kategorii. Sprawdź artykuł i poznaj znaczenie hasztagów i skrótów, które pojawiają się na Instagramie.

Więcej informacji
Prywatne wiadomości na Instagramie - specyfika

Prywatne wiadomości na Instagramie – specyfika

Instagram to jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Instagram to zarówno strona internetowa, jak i aplikacja, która posiada ogromną ilość funkcji. Pierwotnie Instagram miał służyć przede wszystkim dzieleniem się fotografiami, jednak teraz możemy go używać także do bezpośredniego komunikowania się z innymi.

Więcej informacji
Najlepsze aplikacje do repostu na Instagramie

Najlepsze aplikacje do repostu na Instagramie

Publikowanie treści na Instagramie to codzienność niemal w każdej branży, nic dziwnego, że treści zamieszczane są często tak dobre, że odwzorowanie ich lub stworzenie nowych od podstaw mogłoby być niezwykle kosztowne, dlatego w związku z potrzebą i szansą wykorzystania potencjału, jakim są publikowane zdjęcia, powstają i są ciągle aktualizowane i udoskonalane aplikacje, mające tylko jeden cel, jakim jest repostowanie na Instagramie.

Więcej informacji
Jak sprawdzić kto odwiedza mój profil na Instagramie

Jak sprawdzić kto odwiedza mój profil na Instagramie

Media społecznościowe są już obecne w każdym aspekcie życia, a brak aktywnego konta na którejś z modnych platform sprawia, że jesteśmy często odizolowani od trendów, wiadomości i wydarzeń, którymi aktualnie żyją nasi znajomi. Użytkownicy najczęściej na wspomnianych platformach – jaką jest na przykład bijący rekordy popularności Instagram – publikują pewne fragmenty ze swojego życia, a inni obecni tam instagramowicze mogą je obserwować i oceniać, zostawiając komentarze i polubienia.

Więcej informacji
Boty na Instagrama - czym są i jak działają insta boty

Boty na Instagrama – czym są i jak działają insta boty

Raczej większość osób decydujących się założyć konto na Instagramie marzy o dużej liczbie followersów i wielkiej sławie. Dbamy o to by konto było miłe dla oka i interesujące dla odwiedzających. Staramy się systematycznie ubogacać nasz profil o kolejne posty czy instastory. Satysfakcjonująca jest rosnąca liczba serduszek pod postami i nowe komentarze fanów, a jeszcze istotniejsi są dla nas odwiedzający, którzy decydują się obserwować nas i aktywnie udzielać się pod kolejnymi naszymi aktywnościami.

Więcej informacji
Filtry na Instagramie - jak ich używać

Filtry na Instagramie – jak ich używać

Graficzna forma tworzenia historii, jaką jest fotografia, zmieniła się nieodwracalnie z powstaniem socjal mediów, a w szczególności aplikacji Instagram. Jako pierwsza położyła mocny nacisk na wizualne ulepszanie zdjęć nie tylko poprzez zmienianie kontrastów, ale przede wszystkim przez zastosowanie nakładek graficznych zwanych filtrami lub presetami. Dostępne filtry na Instagram to wydobycie tego, co najlepsze ze zdjęć z kategorii beauty, travel oraz fashion. Używane są dzisiaj niemal przez każdą firmę, blogerkę czy fotografa stały się nieodwracalną zmianą postrzegania i prezentowania tego, co w kadrze najlepsze.

Więcej informacji
Blog czy Instagram - co jest lepsze

Blog czy Instagram – co jest lepsze w 2022 roku

Z uwagi na potencjał, możliwości oraz aspekt finansowy, większość twórców coraz poważniej zastanawia się, czy prowadzić sam blog, Instagram, czym może połączyć jedno i drugie. Ciężko ustalić tutaj jedną precyzyjną odpowiedź, która by była złotym środkiem na rozwiązanie problemu, dlatego też, zanim się taką podejmie, wato zapoznać się z wszelkimi za i przeciw każdego wariantu.

Więcej informacji
Instastory – co to jest? Funkcje i możliwości

Instastory – co to? Funkcje i możliwości

Relacje, czyli Instastories użytkownicy Instagrama widzą niemal codziennie. Korzystają z nich zarówno osoby prywatne, jak i publiczne oraz sklepy online. Stały się niemal od samego początku potężnym narzędziem, służącym do komunikacji z obserwatorami. Można za ich pomocą rozpropagować zdjęcie lub krótkie nagranie wideo. Ale czy jako użytkownicy jesteśmy świadomi wszystkich funkcji, jakie oferuje Instastory? Sprawdź w poniższym artykule, czy w 100% wykorzystujesz potencjał medialny tego narzędzia.

Więcej informacji
Instagram reels - Rolki na Instagramie

Instagram reels – Rolki na Instagramie. Opis i możliwości

Instagram reels to jedna z nowych funkcji w aplikacji. W dużym skrócie, jest to krótkie wideo nagrane wertykalnie. Wśród rolek dominują treści o charakterze rozrywkowym, ale zdarzają się też filmiki zawierające porady czy też informacje.

Więcej informacji
Kradzież konta Instagram - jak odzyskać skradzione konto Instagram?

Kradzież konta Instagram – jak odzyskać skradzione konto Instagram?

Czy wiesz, że nawet korzystając z tak, wydawałoby się, bezpiecznego serwisu, jak Instagram, jesteś nadal narażony na ataki hakerskie? Cyberprzestępców nie interesują tylko i wyłącznie dane Twojej karty kredytowej, czy hasło logowania do bankowości internetowej. Chętnie przejmą wszelkie dane osobowe, które mogą okazać się im przydatne w realizacji niecnych zamiarów. Warto mieć to na uwadze i odpowiednio zabezpieczyć się przed kradzieżą konta na Instagramie.

Więcej informacji
Biogram na Instagramie - jak przygotować idealny opis konta?

Biogram na Instagramie – jak przygotować idealny opis konta?

Instagram to niezwykle popularny serwis społecznościowy, z którego korzysta niemal każdy. Jak wiadomo, jego głównym zadaniem jest umożliwienie dzielenia się zdjęciami ze znajomymi lub, w przypadku kont o większych zasięgach, fanami. Instagram to świetne rozwiązanie nie tylko dla influencerów i celebrytów, ale także firm czy sklepów – platforma ta może okazać się świetnym sposobem na wypromowanie marki czy produktów. Jednak aby to zrobić, należy mieć określoną liczbę obserwujących po to, aby profil na Instagramie był bardziej ,,widoczny” dla innych użytkowników. Jak zwiększyć liczbę obserwujących i zasięgi? Jednym ze skuteczniejszych sposobów jest stworzenie perfekcyjnego i przyciągającego biogramu na Instagramie.

Więcej informacji
Usuwanie konta na Instagramie - Jak usunąć Instagrama?

Usuwanie konta na Instagramie – Jak usunąć Instagrama?

Instagram to jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na świecie. Niestety jak to bywa w wielu przypadkach, po pewnym czasie korzystanie z jednej aplikacji może okazać się dla nas monotonne. W takich sytuacjach często podejmujemy impulsywną decyzję dotyczącą usuwania konta. W jaki sposób usunąć konto na Instagram? Jak tymczasowo wyłączyć konto? Po jakim okresie czasu konto Instagram zostanie usunięte? Jak usunąć konto na Instagramie nie tracąc zdjęć? Odpowiedzi na te i na wiele innych pytań znaleźć można w poniższym artykule, który rozwieje wszelkie wątpliwości naszych czytelników.

Więcej informacji
Followersi na Instagramie - jak kupić obserwujących na Instagramie?

Followersi na Instagramie – jak kupić obserwujących na Instagramie?

Każdy, kto zna Instagram, wie również, czym są followersi. Angielskie sformułowanie Instagram followers oznacza po prostu osoby, które śledzą nasze poczynania na Instagramie. Innymi słowy – obserwują nasz profil i treści, które na nim publikujemy. Ich ilość zależy od sukcesu naszego profilu, jego popularności i marki, którą staramy się za pomocą Instagrama wypromować.

Więcej informacji
Jak działa Instagram – jak zacząć na Instagramie

Jak działa Instagram – jak zacząć na Instagramie? Poradnik

Instagram to obecnie jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych, oferujących ogromną ilość możliwości. Można na niej dzielić się wpisami i zdjęciami, poznawać nowych znajomych, czy też zarabiać pieniądze poprzez współpracę z markami lub sprzedaż produktów. Warto zagłębić się w funkcje Instagrama, aby efektywnie z niego korzystać.

Więcej informacji
Sklep na Instagramie - jak sprzedawać na Insta?

Sklep na Instagramie – jak sprzedawać na Insta?

Wiadomym jest, że Instagram jest w dzisiejszych czasach bardzo ważnym narzędziem marketingowym dla marek i sklepów e-commerce. Mniej oczywista jest wiedza o tym, że Instagram umożliwia także funkcje pozwalające na łatwy zakup produktów ze zdjęć i filmów.

Więcej informacji
Promowanie Instagrama - jak wypromować konto na Instagramie?

Promowanie Instagrama – jak wypromować konto na Instagramie?

Instagram to w dzisiejszych czasach najbardziej popularny portal społecznościowy, który można wykorzystać na różne sposoby. Na Instagramie można umieszczać zdjęcia ze swojego codziennego życia, komunikować się ze znajomymi, a także skutecznie promować własny biznes. Wielu użytkowników zastanawia się w jaki sposób można wypromować swoje konto Instagram bezpłatnie (za darmo) lub też płatnie. Warto zapoznać się z kilkoma praktycznymi poradami na ten temat.

Więcej informacji
Zarabianie na Instagramie - czy to możliwe?

Zarabianie na Instagramie – czy to możliwe?

Zarabianie na Instagramie jest możliwe! Nie jest łatwe, ale jeżeli poszukujesz informacji na temat tego jak zarabiać na Instagramie, to dobrze trafiłaś/eś! Sprawdź nasz poradnik dot. zarabiania na platformie społecznościowej jaką jest Instagram.

Więcej informacji
Weryfikacja konta Instagram

Weryfikacja na Instagramie – jak zdobyć?

Z pewnością korzystając z Instagrama napotkałaś/eś profil oznaczony niebieskim „ptaszkiem” tzw. blue badgem oznaczającym weryfikację konta. Zastanawiasz się z pewnością jak zdobyć takie wyróżnienie konta… Dowiedz się jakie kryteria musisz spełniać aby przejść weryfikację na Instagramie! Sprawdź jakie kroki należy wykonać aby zweryfikować konto na Instagramie!

Więcej informacji
Instagram nie działa - co robić?

Instagram nie działa – co robić?

Każda aplikacja ma prawo przestać działać. Czy to na skutek awarii, czy to w związku z błędami w oprogramowaniu po aktualizacji. Nie istnieje bowiem oprogramowanie niezawodne. Problemy z działaniem aplikacji Instagram występują dość często, w artykule tym postaramy się podpowiedzieć Wam co zrobić gdy Instagram nie działa…

Więcej informacji
Jak wybrać nazwę profilu na Instagramie?

Nazwa na Instagramie – jak ją wybrać?

Planujesz założenie konta na Instagramie? Chcesz rozpocząć swoją przygodę z Instagramem, ale nie masz na siebie pomysłu? Być może zakładanie konta masz już za sobą, ale zaczełaś/eś zdawać sobie sprawę, że wybrana insta nazwa jest słaba i szukasz pomysłu lub kierunku w jakim warto ją zmienić?

Więcej informacji
Metody logowania na Instagramie

Metody logowania na Instagramie

Sprawdź jakie metody logowania na Instagramie są dopuszczalne! W artykule wyjaśnimy Ci w jaki sposób możesz logować się do Instagrama zarówno na urządzeniu mobilnym (telefon/smartfon, tablet) oraz na komputerze. Odkryj wszystkie możliwości Instagrama!

Więcej informacji
Ograniczenia i limity na Instagramie

Ograniczenia i limity Instagrama

Dowiedz się jakie ograniczenia występują na Instagramie. Sprawdź co znaczą poszczególne ograniczenia, które Instagram może zastosować w przypadku Twojego profilu. Bądź swiadoma/y limitów funkcjonujących na Instagramie… Prowadź swoje konto Instagram z głową w oparciu o obowiązujące ograniczenia i limity!

Więcej informacji
Jak przygotować opis do zdjęcia na Instagramie?

Jak przygotować opis do zdjęcia na Instagramie?

Co zrobić aby zwiększyć zaangażowanie pod postami i zachęcić swoich i potencjalnych odbiorców do interakcji pod publikowanymi postami na Instagramie? Poznaj wzór na idealny opis pod zdjęciem na Instagramie!

Więcej informacji
Jak dodać link SWIPE UP do instastory?

Jak dodać link SWIPE UP do instastory?

Swipe up na Instaramowych relacjach nie jest niczym nowym i funkcjonuje już dłuższy czas. Nie każdy jednak może skorzystać z możliwości wstawienia linka do relacji! Dowiedz się jakie warunki musisz spełnić aby opcja SWIPE UP pojawiła się na Twoim koncie Instagram i w Twoich relacjach.

Więcej informacji
Jak zapisać lub pobrać zdjęcie z Instagrama?

Jak zapisać lub pobrać zdjęcie z Instagrama?

Spodobało Ci się zdjęcie na Instagramie i zastanawiasz się jak je pobrać w najlepszej dostępnej jakości? Próbowałeś/aś wszystkich metod i żadna nie zadziałała? Sprawdź nasz poradnik i dowiedz się jak szybko i łatwo możesz pobrać dowolne zdjęcie z Instagrama za pomocą komputera, tabletu lub telefonu.

Więcej informacji
Najlepsze, tanie i prawdziwe lajki na instagrama

Lajki na Instagramie – jak kupić polubienia na Insta?

Liczba polubień pod postami na Instagramie zarówno tymi video jak zwykłymi zdjęciami jest bardzo istotnym czynnikiem rankingowym i psychologicznym. Duża liczba lajków pod instagramowym postem pozwala również rozwinąć skrzydła jako influencer na instagramie!

Więcej informacji
Blokady na instagramie

Blokady na Instagramie

Dosięgnął Cię gniew Instagrama i otrzymałeś/aś blokadę ograniczającą funkcjonalność aplikacji Instagram? Wyskakuje Ci komunikat „Działanie zablokowane”? Sprawdź za co i dla czego zostałeś/aś ukarany/a. Dowiedz się jak postępować w przypadku nałożenia blokady na którąś z funkcji Instagrama.

Więcej informacji
Jak działa algorytm Instagrama i co ocenia?

Algorytm Instagrama – na co zwraca uwagę i co ocenia?

Głównym założeniem algorytmu Instagrama jest idealne dopasowanie wyświetlanych informacji do zainteresowań użytkownika. Sprawdź w jaki sposób aplikacja rozpoznaje te indywidualne preferencje.

Więcej informacji
Jak dobierać hahshtagi na Instagramie

Jak dobierać hashtagi na Instagramie?

Hashtagi na Instagramie są jednym z najważniejszych elementów wpływających na widoczność postów. Dzięki hashtagom Twoje posty widoczne są szerszemu gronu odbiorców, dlatego niezmiernie istotne jest ich prawidłowe dobieranie.

Więcej informacji
Kiedy publikować posty na Instagramie

Kiedy publikować posty na Instagramie

Instagram jest platformą skupiającą rożne grupy społeczne wokół fotografowania – zwykle amatorskiego. Jak każda społeczność social media, Instagram uzależniony jest od użytkowników – tłumu i jego dynamiki. Użytkownicy kształtują w 100% platformę oraz wytaczają kierunki rozwoju wraz z panującymi trendami rynkowymi.

Więcej informacji
3 dniowy okres próbny

3 dniowy bezpłatny okres próbny

Aby skorzystać z bezpłatnego 3 dniowego okresu próbnego w zakresie inicjowania interakcji wymagane jest aktywne i publicznie dostępne konto Instagram, które nie posiada blokad ograniczających jego funkcjonalność oraz dostępność.

Więcej informacji

Odkryj wyjątkowe rabaty na Insta promocję! Skorzystaj z atrakcyjnych kuponów rabatowych i obniż zamówienie nawet do 50%!

Oferta dotyczy wybranych pakietów lub wybranych dni. Sprawdź aktualnie obowiązujące kody rabatowe klikając w poniższy przycisk.