Przeglądaj treści dotyczące instagram marketingu. Zainspiruj się pasją z jaką podchodzimy do działań marketingowych na instagramie.


Zarabianie na Instagramie - czy to możliwe?

Zarabianie na Instagramie – czy to możliwe?

Zarabianie na Instagramie jest możliwe! Nie jest łatwe, ale jeżeli poszukujesz informacji na temat tego jak zarabiać na Instagramie, to dobrze trafiłaś/eś! Sprawdź nasz poradnik dot. zarabiania na platformie społecznościowej jaką jest Instagram.

Więcej informacji
Weryfikacja konta Instagram

Weryfikacja na Instagramie – jak zdobyć?

Z pewnością korzystając z Instagrama napotkałaś/eś profil oznaczony niebieskim „ptaszkiem” tzw. blue badgem oznaczającym weryfikację konta. Zastanawiasz się z pewnością jak zdobyć takie wyróżnienie konta… Dowiedz się jakie kryteria musisz spełniać aby przejść weryfikację na Instagramie! Sprawdź jakie kroki należy wykonać aby zweryfikować konto na Instagramie!

Więcej informacji
Instagram nie działa - co robić?

Instagram nie działa – co robić?

Każda aplikacja ma prawo przestać działać. Czy to na skutek awarii, czy to w związku z błędami w oprogramowaniu po aktualizacji. Nie istnieje bowiem oprogramowanie niezawodne. Problemy z działaniem aplikacji Instagram występują dość często, w artykule tym postaramy się podpowiedzieć Wam co zrobić gdy Instagram nie działa…

Więcej informacji
Jak wybrać nazwę profilu na Instagramie?

Nazwa na Instagramie – jak ją wybrać?

Planujesz założenie konta na Instagramie? Chcesz rozpocząć swoją przygodę z Instagramem, ale nie masz na siebie pomysłu? Być może zakładanie konta masz już za sobą, ale zaczełaś/eś zdawać sobie sprawę, że wybrana insta nazwa jest słaba i szukasz pomysłu lub kierunku w jakim warto ją zmienić?

Więcej informacji
Metody logowania na Instagramie

Metody logowania na Instagramie

Sprawdź jakie metody logowania na Instagramie są dopuszczalne! W artykule wyjaśnimy Ci w jaki sposób możesz logować się do Instagrama zarówno na urządzeniu mobilnym (telefon/smartfon, tablet) oraz na komputerze. Odkryj wszystkie możliwości Instagrama!

Więcej informacji
Ograniczenia i limity na Instagramie

Ograniczenia i limity Instagrama

Dowiedz się jakie ograniczenia występują na Instagramie. Sprawdź co znaczą poszczególne ograniczenia, które Instagram może zastosować w przypadku Twojego profilu. Bądź swiadoma/y limitów funkcjonujących na Instagramie… Prowadź swoje konto Instagram z głową w oparciu o obowiązujące ograniczenia i limity!

Więcej informacji
Jak przygotować opis do zdjęcia na Instagramie?

Jak przygotować opis do zdjęcia na Instagramie?

Co zrobić aby zwiększyć zaangażowanie pod postami i zachęcić swoich i potencjalnych odbiorców do interakcji pod publikowanymi postami na Instagramie? Poznaj wzór na idealny opis pod zdjęciem na Instagramie!

Więcej informacji
Jak dodać link SWIPE UP do instastory?

Jak dodać link SWIPE UP do instastory?

Swipe up na Instaramowych relacjach nie jest niczym nowym i funkcjonuje już dłuższy czas. Nie każdy jednak może skorzystać z możliwości wstawienia linka do relacji! Dowiedz się jakie warunki musisz spełnić aby opcja SWIPE UP pojawiła się na Twoim koncie Instagram i w Twoich relacjach.

Więcej informacji
Jak zapisać lub pobrać zdjęcie z Instagrama?

Jak zapisać lub pobrać zdjęcie z Instagrama?

Spodobało Ci się zdjęcie na Instagramie i zastanawiasz się jak je pobrać w najlepszej dostępnej jakości? Próbowałeś/aś wszystkich metod i żadna nie zadziałała? Sprawdź nasz poradnik i dowiedz się jak szybko i łatwo możesz pobrać dowolne zdjęcie z Instagrama za pomocą komputera, tabletu lub telefonu.

Więcej informacji
Najlepsze, tanie i prawdziwe lajki na instagrama

Lajki na Instagramie – jak kupić?

Liczba polubień pod postami na Instagramie zarówno tymi video jak zwykłymi zdjęciami jest bardzo istotnym czynnikiem rankingowym i psychologicznym. Duża liczba lajków pod instagramowym postem pozwala również rozwinąć skrzydła jako influencer na instagramie!

Więcej informacji
Blokady na instagramie

Blokady na Instagramie

Dosięgnął Cię gniew Instagrama i otrzymałeś/aś blokadę ograniczającą funkcjonalność aplikacji Instagram? Wyskakuje Ci komunikat „Działanie zablokowane”? Sprawdź za co i dla czego zostałeś/aś ukarany/a. Dowiedz się jak postępować w przypadku nałożenia blokady na którąś z funkcji Instagrama.

Więcej informacji
Jak działa algorytm Instagrama i co ocenia?

Jak działa algorytm Instagrama i co ocenia?

Głównym założeniem algorytmu Instagrama jest idealne dopasowanie wyświetlanych informacji do zainteresowań użytkownika. Sprawdź w jaki sposób aplikacja rozpoznaje te indywidualne preferencje.

Więcej informacji
Jak dobierać hahshtagi na Instagramie

Jak dobierać hashtagi na Instagramie?

Hashtagi na Instagramie są jednym z najważniejszych elementów wpływających na widoczność postów. Dzięki hashtagom Twoje posty widoczne są szerszemu gronu odbiorców, dlatego niezmiernie istotne jest ich prawidłowe dobieranie.

Więcej informacji
Kiedy publikować posty na Instagramie

Kiedy publikować posty na Instagramie

Instagram jest platformą skupiającą rożne grupy społeczne wokół fotografowania – zwykle amatorskiego. Jak każda społeczność social media, Instagram uzależniony jest od użytkowników – tłumu i jego dynamiki. Użytkownicy kształtują w 100% platformę oraz wytaczają kierunki rozwoju wraz z panującymi trendami rynkowymi.

Więcej informacji
3 dniowy okres próbny

3 dniowy bezpłatny okres próbny

Aby skorzystać z bezpłatnego 3 dniowego okresu próbnego w zakresie inicjowania interakcji wymagane jest aktywne i publicznie dostępne konto Instagram, które nie posiada blokad ograniczających jego funkcjonalność oraz dostępność.

Więcej informacji

Odkryj wyjątkowe rabaty na Insta promocję! Skorzystaj z atrakcyjnych kuponów rabatowych i obniż zamówienie nawet do 50%!

Oferta dotyczy wybranych pakietów lub wybranych dni. Sprawdź aktualnie obowiązujące kody rabatowe klikając w poniższy przycisk.