Jak zmienić język w aplikacji Instagram?

Jak zmienić język w aplikacji Instagram?

Share:


Instagram dostępny jest w wielu krajach i językach, co pozwala użytkownikom na łatwe korzystanie z niego bez względu na to, gdzie się znajdują i jakim językiem posługują się na co dzień. W tym artykule omówimy, jak zmienić język w aplikacji Instagram, aby korzystanie z niej było jeszcze łatwiejsze i bardziej przyjemne.

Sprawdź naszą ofertę!

Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj! Sprawdź cennik usług

Krok 1: Otwórz aplikację Instagram

Pierwszym krokiem, który musisz wykonać, aby zmienić język w aplikacji Instagram, jest otwarcie samej aplikacji. Możesz to zrobić, klikając na ikonę aplikacji na swoim telefonie lub tablecie. Jeśli nie masz aplikacji Instagram, możesz ją pobrać z App Store lub Google Play.

Krok 2: Przejdź do ustawień aplikacji

Po otwarciu aplikacji Instagram, musisz przejść do ustawień aplikacji. Aby to zrobić, kliknij na ikonę profilu w prawym dolnym rogu ekranu. Następnie kliknij na trzy poziome kreski w prawym górnym rogu ekranu. Otworzy się menu, w którym znajdziesz opcję „Ustawienia”.

Krok 3: Wybierz język

Po otwarciu ustawień aplikacji, musisz przejść do sekcji „Konto”. W tej sekcji znajdziesz opcję „Język”. Kliknij na nią, aby wybrać język, który chcesz używać w aplikacji Instagram. W zależności od kraju, w którym się znajdujesz, może być dostępnych wiele języków, w tym angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, japoński i wiele innych.

Krok 4: Zapisz zmiany

Po wybraniu języka, który chcesz używać w aplikacji Instagram, kliknij na przycisk „Zapisz” lub „Zastosuj”. Twoje zmiany zostaną zapisane, a aplikacja Instagram zostanie automatycznie przetłumaczona na wybrany język. Może to zająć kilka chwil, w zależności od szybkości Twojego połączenia internetowego.

Krok 5: Sprawdź, czy język został zmieniony

Po zapisaniu zmian, sprawdź, czy język został zmieniony w aplikacji Instagram. Możesz to zrobić, przeglądając różne sekcje aplikacji, takie jak strona główna, profil, wyszukiwanie, wiadomości i wiele innych. Jeśli język został zmieniony, powinieneś zobaczyć, że wszystkie treści w aplikacji są teraz wyświetlane w wybranym przez Ciebie języku.

Oceń artykuł za pomocą serduszka:

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak na razie brak głosów! Zostań pierwszą osobą, która oceni ten artykuł.

Polecane wpisy

Płatny Instagram - opłaty. Czy to w ogóle możliwe, że Instagram będzie płatny?
Płatny Instagram – opłaty. Czy to w ogóle możliwe, że Instagram będzie płatny?

Przez 11 lat, czyli od momentu powstania, z aplikacji Instagram można było korzystać...

Jak ukryć lajki na Instagramie? Poradnik
Jak ukryć lajki na Instagramie? Poradnik

Instagram to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie. Znajdziemy tam setki milionów...