Inicjowanie interakcji

Instagram jest platformą w której interakcje odgrywają kluczową rolę. Bez interakcji istnienie sieci społecznościowych jakie znamy dzisiaj nie miałoby miejsca. Jako istoty społeczne w DNA mamy zakodowaną potrzebę nawiązywania kontaktu z innymi - dlatego przekujemy to na sukces Twojego profilu i za pomocą interakcji zaistniejemy w przestrzeni Twoich potencjalnych odbiorców!

Na Instagramie inicjujemy:

POLUBIENIA - Najczęściej wykorzystywany element wyrażania emocji na Instagramie. Popularne serduszka oprócz tego, że są elementem wyrażania emocji, są również wskaźnikiem popularności opublikowanego zdjęcia.

KOMENTARZE - Często niedoceniane i mało popularne. Zwykle jest ich znacznie mniej niż polubień. Cechują się prostotą i niebywale większym zaangażowaniem. Umiejętnie publikowane zwracają większą uwagę użytkownika.

Inicjowanie {interakcji}
Szerokie możliwości targetowania

Precyzyjne targetowanie

Inicjując interakcje potrafimy dotrzeć nawet do wąsko określonej grupy użytkowników Instagrama, dzięki czemu interakcje inicjujemy tylko wśród osób, które są potencjalnymi odbiorcami promowanego profilu.

Szerokie możliwości:

Twoimi odbiorcami/klientami są osoby o specyficznych zainteresowaniach? A może zależy Ci na dotarciu do osób oznaczających się w konkretnych lokalizacjach lub miastach? Chcesz zwrócić uwagę kobiet lub mężczyzn, nastolatków lub osób dorosłych? Możliwości dotarcia do konkretnej grupy odbiorców nie stanowią żadnego problemu - przedstaw nam swojego odbiorcę, znajdziemy go i zainteresujemy Twoim profilem!

Szerokie możliwości targetowania
Zwiększ efektywność!

Wznieś swój insta profil na wyższy poziom

  • Efekty prowadzonych działań widoczne są po zaledwie kilku godzinach od rozpoczęcia inicjowania interakcji.

  • Działania z zakresu inicjowania interakcji na Instagramie realizujemy w sposób niezauważalny dla odbiorców profilu - nikt nie zorientuje się, że korzystasz z profesjonalnego wsparcia marketingowego. Gwarantujemy 100% anonimowość podczas realizacji usługi - na życzenie Klienta istnieje możliwość podpisania klauzuli poufności (NDA).

  • W trakcie współpracy przydzielimy Twojemu profilowi dedykowanego opiekuna (specjalistę), którego zadaniem będzie dbanie o Twoje poczucie bezpieczeństwa oraz komfort podczas całej współpracy. W przypadku pytań, opiekun doradzi oraz poinstruuje jak efektywnie rozwiązać zagadnienie, którego będzie dotyczyło zapytanie.

Wznieś swój insta profil na wyższy poziom
Zaufanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Aktywnie i z zaangażowaniem wspieramy naszych partnerów w zakresie inicjowania interakcji na Instagramie.

Kochamy social media
  • Wspieramy naszych Klientów praktyczną wiedzą merytoryczną.

  • Wszelkie działania dot. inicjowania interakcji targetujemy.

  • Inicjowaliśmy interakcje dla blisko 1300 kont Instagram.

  • Jesteśmy partnerem, któremu można ufać - większość Klientów trafia do nas z polecenia.

Porozmawiajmy
o Twoich potrzebach!

Sprawdź naszą unikalną i niepowtarzalną ofertę w zakresie marketingu na Instagramie. Wznieś swój insta profil na wyższy poziom!

Tel.: +48 608 597 031

Sprawdź ofertę