Promowanie Instagrama, promocja konta

Instagram jest platformą, w której coraz trudniej jest wypromować konto... Zmiany algorytmu oraz obcinanie zasięgów nie sprzyjają szybkiemu budowaniu widoczności konta, a tym samym zasięgów niezbędnych do wybicia się...

Zaufaj ekspertom i powierz swoje konto profesjonalistom, którzy zadbają o wypromowanie konta na Instagramie! Promowaniem kont na Instagramie zajmujemy się od 2016 roku i przez ten czas wspieraliśmy łącznie ponad 1000 profili, którym pomogliśmy zbudować widoczność i rozpoznawalność.

Podczas codziennej pracy wykorzystujemy metody, co do których mamy pewność, że są bezpieczne i nie zaszkodzą promowanemu kontu. Nasze realizacje są skuteczne i efektywne, a promowane konta Instagram zyskują followersów oraz zaangażowanie.

Promowanie Instagrama z Insta Marketing jest szybkie i bezpieczne!

Promowanie Instagrama, promocja konta
Zachwycająca skuteczność

Promocja Instagram może być skuteczna!

Nasza oferta ukierunkowana jest na osiągnięcie konkretnych celi - wzrostu liczby followersów oraz polubień pod zdjęciami. Nasze systemy automatycznie dbają o realizację określonych celi dobierając określone wartości followersów dziennie oraz polubień do dodawanych zdjęć.

Naturalnie wyglądające profile Instagram

Profile użytkowników, którzy wejdą w interakcje z Twoim kontem posiadają zdjęcia profilowe, ustawiony biogram oraz zdjęcia. Wyglądają naturalnie i jakościowo!

W działaniach promocyjnych korzystamy z Europejskiej puli followersów, którzy efektywnie uczestniczą w promowaniu konta Instagram.

Zachwycająca skuteczność
Promowanie Instagrama - promocja kont na Instagramie

Przypisy:

 • * Usługa realizowana jest przez 7 dni w pakiecie TRIAL oraz przez 30 dni w pakiecie START, PERSONAL oraz PREMIUM. Usługę w pakiecie TRIAL, START, PERSONAL oraz PREMIUM można zamówić maksymalnie raz w miesiącu. Jeżeli zamówisz przykładowo usługę TRIAL 3 marca, a następnie kolejny raz zamówienie złożysz 18 marca, to usługę TRIAL uruchomimy dopiero 4 kwietnia, a więc po upływie 30 dni od pierwszego zamówienia.
 • 1. Proste wsparcie mailowe realizowane jest wyłącznie za pośrednictwem poczty e-mail (kontakt@prostymarketing.pl). Czas odpowiedzi na przesłane zapytanie w ramach wsparcia mailowego wynosi maksymalnie 48h. W ramach tego elementu udzielamy jedynie prostych wskazówek.
 • 2. Pełne wsparcie mailowe realizowane jest za pomocą poczty e-mail (kontakt@prostymarketing.pl), komunikatora Gadu Gadu (nr: 14509), oraz fanpage na Facebooku (Prosty Marketing). Czas odpowiedzi na przesłane pytanie w ramach wsparcia mailowego wynosi maksymalnie 24h. W ramach tego elementu udzielamy specjalistycznych porad adekwatnych do przesłanego zapytania.
 • 3. Dobudowanie do profilu nowych obserwujących według założeń poszczególnych pakietów. W pakiecie TRIAL - min. 175 followersów, START - min. 900 followersów, PERSONAL - min. 3000 followersów oraz w PREMIUM min. 6000 followersów. Folowersi pochodzą z banku followersów i targetowanie po lokalizacji, narodowości czy też języku nie jest możliwe.
 • 4. Dobudowanie do maksimum 30 postów (z wykluczeniem pakietu TRIAL w którym limit stanowi 10 postów) według założeń poszczególnych pakietów polubień lub wyświetleń pod zdjęciami/filmikami. W pakiecie TRIAL - min. 25 polubień/wyświetleń dla max 10 zdjęć, START - min. 50 polubień/wyświetleń dla max 30 zdjęć, PERSONAL - min. 100 polubień/wyświetleń dla max 30 zdjęć oraz w PREMIUM min. 200 polubień/wyświetleń dla max 30 zdjęć. Polubienia dobudowywane są wyłącznie w okresie obowiązywania pakietu. Przykładowo jeżeli w okresie 7 dni (TRIAL) lub 30 dni (START, PERSONAL, PREMIUM) opublikujesz 10 zdjęć, to polubienia oraz ewentualne wyświetlenia do postów video zostaną dobudowane wyłącznie do 10 zdjęć. Zdjęcia opublikowane po zakończeniu pakietu nie uzyskają dodatkowych polubień/wyświetleń. Polubenia Instagram lub wyświetlenia pochodzą od kont z banku followersów i targetowanie po lokalizacji, narodowości czy też języku nie jest możliwe.
 • 5. W przypadku realizowania kampanii reklamowych w zakresie Influencer Marketingu, nasi partnerzy będą zapraszani w pierwszej kolejności do współpracy.
 • 6. Przygotowanie miesięcznego planu - harmonogramu publikacji uwzględniającego specyfikę konta oraz jego odbiorców.
 • 7. Zestaw dobrych praktyk pomocnych w dobieraniu #hashtagów oraz lista minimum 500 hashtagów wraz z potencjałem dopasowanym indywidualnie do konta. Pakiet PERSONAL nie zawiera listy rekomendowanych #hashtagów.
 • 8. Zestaw materiałów edukacyjnych pomocnych w prowadzeniu konta Instagram wraz z cyklicznym przesyłaniem nowych inspirujących treści.
 • 9. Wsparcie telefoniczne realizowane jest za pomocą sieci GSM. Kontakt z naszymi specjalistami możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.
Tak wiele, za tak niewiele

Oferta promowania na każdą kieszeń

Promowanie konta Instagram jest w zasięgu każdego! Idea, która przyświecała nam tworząc pakiety wsparcia była prosta - stworzyć usługę dostępną dla każdego! Chyba nam się to udało, pakiety START, PERSONAL oraz PREMIUM cechuje dynamiczny wzrost w rozsądnej cenie, która nie stanowi ciężaru.

Rośnij w swoim tempie, tak jak lubisz!

Promocja konta na Instagramie to nie wyścigi. Każde konto wymaga innego tempa oraz indywidualnego planu publikacji. W promowaniu profilu na IG istotne jest planowanie swoich kroków oraz aktywności. Kluczowym elementem jest regularna publikacja postów oraz dobry research hashtagów, które będą towarzyszyć publikowanym postom.

Staranne podejście do prowadzenia konta na Instagramie, regularność publikacji, aktywność w kontekście odpowiadania na interakcje oraz dbałość o kontakty ze swoimi odbiorcami może owocować zasięgami oraz wzrostami widoczności pomocnymi w kontekście promowania konta i budowania dużego grona odbiorców.

Tak wiele, za tak niewiele
Zaufanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Promowanie Instagrama, które oferujemy naszym użytkownikom cechują się wysoką jakością i skutecznością. Dokładamy wszelkich starań aby realizowane przez nas usługi były dopasowane do oczekiwań naszych Klientów.

Jesteśmy ekspertami
 • Swoje doświadczenie budowaliśmy latami, promując konta naszych użytkowniczek i użytkowników.

 • Codziennie dbamy o wzrost followersów dla kilkuset profili.

 • Manualnie, rzetelnie i profesjonalnie podchodzimy do konfiguracji każdej usługi.

 • Wspieramy Klientów telefonicznie jeżeli potrzebują rady lub pomocy.

 • Dostarczmy indywidualne plany publikacji oraz harmonogramy ze wskazówkami jakościowymi.

 • Monitorujemy skuteczność naszych usług i szybko reagujemy gdy skuteczność obniża się.

 • Jesteśmy do dyspozycji nawet w święta oraz dni wolne od pracy.

Zalety promowania

Instagram to najszybciej rozwijająca się platforma społecznościowa, a jeśli chcesz, aby Twój profil był lepiej widoczny, musisz zacząć promować swoje konto. Promowanie Instagrama może być trudne, dlatego możesz tę czynność powierzyć profesjonalistom.

5 zalet promowania konta Instagram

1. Promocja konta na Instagramie może pomóc w zwiększeniu liczby obserwujących.

2. Można dotrzeć do nowych odbiorców, którzy mogli nie słyszeć o Twojej marce lub produkcie.

3. Promocja konta na Instagramie może pomóc w zwiększeniu ruchu na stronie internetowej lub sklepie online.

4. Dzięki promocji Instagrama można zbudować silniejszą społeczność wokół marki lub produktu.

5. Promocja konta na IG może pomóc w zwiększeniu sprzedaży lub maksymalizacji leadów.

Porozmawiajmy
o Twoich potrzebach!

Sprawdź naszą unikalną i niepowtarzalną ofertę i sprawdź promowanie konta Insta Marketing. Wznieś swój insta profil na wyżyny widoczności!

Tel.: +48 608 597 031

Sprawdź ofertę