Instagram like - polubienia, lajki na Instagramie

Liczba polubień (Instagram like) pod postami na Instagramie jest bardzo ważnym czynnikiem rankingowym i psychologicznym, nawet jeśli licznik polubień jest wyłączony. Duża liczba lajków pod instagramowym postem pozwala również rozwinąć skrzydła jako influencer na Instagramie. Polubienia na Instagramie są ważne!

Polubienia na Instagramie (Instagram like) są doskonałym rozwiązaniem dla osób/firm, które pragną zbudować popularne konto w krótkim czasie z większym zaangażowaniem followersów. Profile z dużą ilością serduszek (Instagram like) pod zdjęciami są bardziej atrakcyjne dla firm jak i zwykłych odbiorców. Konta z dużą ilością lajków wzbudzają większe zaufanie, a osoby trafiające na takie konta chętniej piszą komentarze i zaczynają obserwować profil!

Sprawdź naszą ofertę dot. insta lajków. Oferujemy najtańsze lajki na Instagramie, a jeżeli znajdziesz tańszą ofertę, to napisz do nas. Pozwolimy Ci zdobyć lajki na Instagramie po najniższej cenie na rynku!

Kupowanie lajków z Insta Marketing jest szybkie i bezpieczne!

Instagram like - polubienia, lajki na Instagramie
Wzrost zaangażowania

Jakość na Europejskim poziomie

Każdego dnia dokładamy starań aby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość w przystępnej cenie. Oferujemy jakościowe polubienia (like Instagram) ze sprawdzonych Europejskich kont. W puli profili znajdują się również tzw. polskie polubienia, a więc lajki od użytkowników z Polski.

Naturalnie wyglądające profile

Naturalność jest istotna, dlatego konta, które lajkują posty naszych użytkowników wyglądają naturalnie. Profile posiadają zdjęcie profilowe, biogram oraz posty.

Cyklicznie weryfikujemy naszą bazę, aby wykluczać profile niespełniające naszych kryteriów. Wszystko po to aby zapewnić najwyższą jakość polubień na Instagramie!

Wzrost zaangażowania
Like Instagram - cennik polubień
Sukces na wyciągnięcie ręki

Realne, jakościowe i tanie polubienia Instagram

Dobudowując zaangażowanie na Instagramie w postaci polubień pod zdjęciami sprawisz, że użytkownicy chętniej będą wchodzić z Tobą w interakcje. Jakościowe, tanie i realne polubienia zapewnią Ci niesłychanie szybki improvement konta oraz szybsze wzrosty profilu.

Kupuj polubienia na Instagramie mądrze!

Planuj ilość polubień, które kupujesz do swoich postów! Jeżeli planowanie nie jest Twoją najmocniejszą stroną, to sprawdź naszą ofertę w zakresie auto Instagam like i pozwól, że będziemy automatyczni wykrywać Twoje nowe posty i uruchamiać polubienia np. po 30 minutach od publikacji. Sprawdź ofertę z serii 100L-PERPOST, 200L-PERPOST, 500L-PERPOST oraz 1000L-PERPOST.

Lajki na Instagram możesz również kupować bezpośrednio do posta wybierając określoną ilość polubień jakie chcesz dodać. Nasz system pozwala zamawiać polubienia na Instagram w takiej konfiguracji jak lubisz... Cały proces jest prosty i łatwy!

Sukces na wyciągnięcie ręki

Od czego zacząć?

Jeżeli chcesz podkręcić swoje konto lajkami, to zacznij to robić stopniowo. Poznaj limity i ograniczenia na Instagramie, a następnie zastanów się ile potrzebujesz serduszek pod zdjęciami lub filmami aby uniknąć blokad. Kolejnym krokiem, który warto wykonać jest przemyślenie strategii lajkowania postów. Tak, strategia jest ważna!

Zastanów się czy chcesz każdorazowo po publikacji posta na Instagramie zamawiać polubienia, czy może wolisz aby system wykrywał Twoje zdjęcie/film automatycznie i uruchamiał tzw. Instagram auto like (kupowanie lajków może odbywać się ręcznie lub automatycznie). Automatyczne lajki na Instagramie są wygodnym rozwiązaniem, bowiem w przypadku tego typu usługi nie musisz martwić się o zakup polubień po każdej publikacji. Z opcji Instagram auto like korzystają najwięksi instagramerzy, którzy stale muszą wykazywać zaangażowanie pod swoimi postami, aby nie przerwać reklamowego łańcucha kontraktowego z Reklamodawcami.

Rodzaje i typy lajków na Instagramie

Wiesz już, że Instagram like można podzielić na automatyczne oraz te zamawiane indywidualnie w konkretnych paczkach. To jednak nie jedyna nomenklatura z jaką możesz się spotkać zamawiając polubienia!

1. Szybkie lajki na Instagramie - ⚡ błyskawiczna realizacja

Instagram like tego typu z reguły cechują się szybkim startem i dodawane są tuż po uruchomieniu usługi. Potocznie mówi się na tego typu usługę – szybkie lajki na Instagramie.

2. Realne i prawdziwe konta 🙋‍♀🙋‍♂

Realne i prawdziwe lajki na Instagramie jak sama nazwa wskazuje skupiają się na akcjach wykonywanych z kont naturalnych prowadzonych przez zwykłych użytkowników Instagrama.

3. Mix kont 🙋‍♀🙋‍♂ / 🤖

Polubienia typu MIX cechują się zróżnicowaniem kont i połączeniem profili sztucznych oraz tych wyglądających naturalnie. W lajkach typu mix występuje zwykle 20-50% kont sztucznych.

4. Wysoka jakość 👌💎

Tego typu działania jak sama nazwa wskazuje cechują się wysoką jakością profili, które lajkują zdjęcia.

5. Uzupełnianie ♻️ i zabezpieczenie przed spadaniem 🔒

Polubienia z zabezpieczeniem przed spadkami i automatycznym uzupełnianiem gwarantuje, że liczba lajków nie spadnie, a jeżeli spadnie to zostaną automatycznie uzupełnione.

5. Stopniowe dodawanie 💧

Instagramowe serduszka powinny być uzupełniane stopniowo aby ich przyrost wyglądał naturalnie. Stopniowe dodawanie polega na rozkładaniu w czasie przyrostu zakupionego wolumeny polubień.

Jakiego typu lajki sprzedajemy na Insta Marketing?

Na Insta Marketing sprzedajemy lajki, które posiadają cechy wszystkich wymienionych powyżej. Usługi dobraliśmy tak aby były jakościowe, możliwie naturalne i zbalansowane w stosunku do swojej ceny.

Sprawdź nasze usługi i nie przepłacaj za polubienia! Darmowe like Instagram są u nas niedostępne, ale zapewniamy Cię, że kupując lajki u nas zapłacisz najniższą cenę na rynku!

Jak kupić lajki na Instagramie?

Zakup lajków do zdjęcia lub filmu na Instagramie jest proste! Cała procedura to zaledwie kilkanaście kliknięć. Jeżeli kupujesz polubienia pierwszy raz, sprawdź nasz poradnik i dowiedz się dlaczego status konta jest istotny, sprawdź jak skopiować adres zdjęcia na Instagramie oraz jak zamówić i opłacić usługę.

Jeżeli na jakimś etapie napotkasz problem, pamiętaj – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz do nas, z przyjemnością pomożemy Ci!

1. Sprawdź czy Twoje konto Instagram jest publiczne

Aby nasze usługi mogły realizować się bez przeszkód niezbędne jest publiczne konto Instagram. Jeżeli Twoje konto jest prywatne postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami i upublicznij swoje konto!

Jak zmienić profil prywatny na publiczny na Instagramie - krok 1
Jak zmienić profil prywatny na publiczny na Instagramie - krok 2
Jak zmienić profil prywatny na publiczny na Instagramie - krok 3
Jak zmienić profil prywatny na publiczny na Instagramie - krok 4

Lajki na Instagramie dla prywatnych kont nie są realizowane – nasz system przy próbie odwiedzenia takiego profilu odnotuje błąd. Upewnij się, że Twoje konto Instagram ma status publiczny.

2. Przygotuj adres URL posta (zdjęcia lub filmu)

Otwórz aplikację Instagram, przejdź do widoku swojego profilu, a następnie kliknij na zdjęcie dla którego chcesz pozyskać lajki na Instagramie. Spójrz na poniższą instrukcję lub otwórz swój profil na komputerze w przeglądarce i klasycznie skopiuj adres URL.

Aby wyświetlić ofertę dotyczącą polubień na Instagramie odwiedź stronę instamarketing.pl/cennik/ i wybierz nad listingiem pakietów kategorię „POLUBIENIA„.

Preferujesz automatyczne polubienia? Nie chcesz pamiętać o zakupuje lajków do każdego zdjęcia? Rozważ wybór pakietu z serii L-PERPOST:

  • W ramach pakietu 100L-PERPOST otrzymasz 100 polubień do 30 nowo opublikowanych postów,
  • W ramach pakietu 200L-PERPOST otrzymasz 200 polubień do 30 nowo opublikowanych postów,
  • W ramach pakietu 500L-PERPOST otrzymasz 500 polubień do 30 nowo opublikowanych postów,
  • W ramach pakietu 1000L-PERPOST otrzymasz 1000 polubień do 30 nowo opublikowanych postów.

Automatyczne polubienia uruchomią się samoistnie kilkanaście minut po publikacji każdego nowego posta.

Jak skopiować link do zdjęcia na Instagramie - krok 1
Jak skopiować link do zdjęcia na Instagramie - krok 2
Jak skopiować link do zdjęcia na Instagramie - krok 3

Jeżeli wybrałaś/eś zdjęcie, to kliknij w 3 kropeczki w prawym rogu na górze ekranu a następnie skopiuj link.

3. Wybierz interesującą Cię usługę

Pakiety polubień na Instagramie - cennik

Alternatywą dla auto lajków jest rozwiązanie ręczne, wymagające każdorazowego zakupu po publikacji posta. W ramach propozycji które przygotowaliśmy możesz kupić wielokrotnie 100 polubień, 200, 500, 1000, 2000, 3000, 5000 oraz nawet 10000 like. Jeżeli potrzebujesz większej ilości Instagram like, napisz do nas! Specjalnie dla Ciebie przygotujemy pakiet odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Paczki polubień na Instagramie - cennik

4. Opłać zamówienie i czekaj na aktywację

Po złożeniu zamówienia, aby zdobyć lajki na Instagramie skorzystaj z wygodnego systemu płatności Tpay. Tpay to usługa szybkich płatności online udostępniana przez firmę Krajowy Integrator S.A. nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. Aby zobaczyć jak działa Tpay, kliknij w poniższy baner.

Logo Tpay

Tpay umożliwia dokonanie płatności za pomocą Blika, kart płatniczych i kredytowych oraz pozwala na dokonanie szybkiego przelewu z dowolnego banku w Polsce.

Jeżeli jesteś użytkownikiem z zagranicy skontaktuj się z nami udostępnimy Ci możliwość opłacenia zamówienia za pomocą platformy PayPal. Możesz też zdobyć lajki na Instagramie ze pomocą naszej anglojęzycznej platformy – Social Breez.

Sprawdź naszą prezentację dot. tego gdzie kupić najtaniej lajki na Inatagrama!

Zaufanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Polubienia Instagram, które dostarczamy naszym użytkownikom cechują się wysoką jakością. Dokładamy wszelkich starań aby realizowane przez nas usługi były możliwie naturalne.

Jesteśmy perfekcjonistami
  • Wspieramy naszych Klientów jakościowymi polubieniami.

  • Codziennie weryfikujemy bazę kont, aby zapewnić możliwie najlepsze profile lajkujące.

  • Rzetelnie i profesjonalnie podchodzimy do konfiguracji usługi.

  • Dostosowujemy prędkość polubień do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów.

  • Wspierane konta Instagram otaczamy wyjątkową opieką i wsparciem.

  • Uzupełniamy spadki polubień, jeżeli się pojawią przez 30 dni za darmo!

Porozmawiajmy
o Twoich potrzebach!

Sprawdź naszą unikalną i niepowtarzalną ofertę w zakresie polubień, like na Instagramie. Wznieś swój insta profil na wyższy poziom!

Tel.: +48 608 597 031

Sprawdź ofertę