Instagram like - polubienia, lajki na Instagramie

Liczba polubień (Instagram like) pod postami na Instagramie jest bardzo ważnym czynnikiem rankingowym i psychologicznym, nawet jeśli licznik polubień jest wyłączony. Duża liczba lajków pod instagramowym postem pozwala również rozwinąć skrzydła jako influencer na Instagramie. Polubienia na Instagramie są ważne!

Polubienia na Instagramie (Instagram like) są doskonałym rozwiązaniem dla osób/firm, które pragną zbudować popularne konto w krótkim czasie z większym zaangażowaniem followersów. Profile z dużą ilością serduszek (Instagram like) pod zdjęciami są bardziej atrakcyjne dla firm jak i zwykłych odbiorców. Konta z dużą ilością lajków wzbudzają większe zaufanie, a osoby trafiające na takie konta chętniej piszą komentarze i zaczynają obserwować profil!

Sprawdź naszą ofertę dot. insta lajków. Oferujemy najtańsze lajki na Instagramie, a jeżeli znajdziesz tańszą ofertę, to napisz do nas. Pozwolimy Ci zdobyć lajki na Instagramie po najniższej cenie na rynku!

Kupowanie lajków z Insta Marketing jest szybkie i bezpieczne!

Instagram like - polubienia, lajki na Instagramie
Wzrost zaangażowania

Jakość na Europejskim poziomie

Każdego dnia dokładamy starań aby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość w przystępnej cenie. Oferujemy jakościowe polubienia (like Instagram) ze sprawdzonych Europejskich kont. W puli profili znajdują się również tzw. polskie polubienia, a więc lajki od użytkowników z Polski.

Naturalnie wyglądające profile

Naturalność jest istotna, dlatego konta, które lajkują posty naszych użytkowników wyglądają naturalnie. Profile posiadają zdjęcie profilowe, biogram oraz posty.

Cyklicznie weryfikujemy naszą bazę, aby wykluczać profile niespełniające naszych kryteriów. Wszystko po to aby zapewnić najwyższą jakość polubień na Instagramie!

Wzrost zaangażowania
Like Instagram - cennik polubień
Sukces na wyciągnięcie ręki

Realne, jakościowe i tanie polubienia Instagram

Dobudowując zaangażowanie na Instagramie w postaci polubień pod zdjęciami sprawisz, że użytkownicy chętniej będą wchodzić z Tobą w interakcje. Jakościowe, tanie i realne polubienia zapewnią Ci niesłychanie szybki improvement konta oraz szybsze wzrosty profilu.

Kupuj polubienia na Instagramie mądrze!

Planuj ilość polubień, które kupujesz do swoich postów! Jeżeli planowanie nie jest Twoją najmocniejszą stroną, to sprawdź naszą ofertę w zakresie auto Instagam like i pozwól, że będziemy automatyczni wykrywać Twoje nowe posty i uruchamiać polubienia np. po 30 minutach od publikacji. Sprawdź ofertę z serii 100L-PERPOST, 200L-PERPOST, 500L-PERPOST oraz 1000L-PERPOST.

Lajki na Instagram możesz również kupować bezpośrednio do posta wybierając określoną ilość polubień jakie chcesz dodać. Nasz system pozwala zamawiać polubienia na Instagram w takiej konfiguracji jak lubisz... Cały proces jest prosty i łatwy!

Sukces na wyciągnięcie ręki

Od czego zacząć?

Jeżeli chcesz podkręcić swoje konto lajkami, to zacznij to robić stopniowo. Poznaj limity i ograniczenia na Instagramie, a następnie zastanów się ile potrzebujesz serduszek pod zdjęciami lub filmami aby uniknąć blokad. Kolejnym krokiem, który warto wykonać jest przemyślenie strategii lajkowania postów. Tak, strategia jest ważna!

Zastanów się czy chcesz każdorazowo po publikacji posta na Instagramie zamawiać polubienia, czy może wolisz aby system wykrywał Twoje zdjęcie/film automatycznie i uruchamiał tzw. Instagram auto like (kupowanie lajków może odbywać się ręcznie lub automatycznie). Automatyczne lajki na Instagramie są wygodnym rozwiązaniem, bowiem w przypadku tego typu usługi nie musisz martwić się o zakup polubień po każdej publikacji. Z opcji Instagram auto like korzystają najwięksi instagramerzy, którzy stale muszą wykazywać zaangażowanie pod swoimi postami, aby nie przerwać reklamowego łańcucha kontraktowego z Reklamodawcami.

Rodzaje i typy lajków na Instagramie

Wiesz już, że Instagram like można podzielić na automatyczne oraz te zamawiane indywidualnie w konkretnych paczkach. To jednak nie jedyna nomenklatura z jaką możesz się spotkać zamawiając polubienia!

1. Szybkie lajki na Instagramie - ⚡ błyskawiczna realizacja

Instagram like tego typu z reguły cechują się szybkim startem i dodawane są tuż po uruchomieniu usługi. Potocznie mówi się na tego typu usługę – szybkie lajki na Instagramie.

2. Realne i prawdziwe konta 🙋‍♀🙋‍♂

Realne i prawdziwe lajki na Instagramie jak sama nazwa wskazuje skupiają się na akcjach wykonywanych z kont naturalnych prowadzonych przez zwykłych użytkowników Instagrama.

3. Mix kont 🙋‍♀🙋‍♂ / 🤖

Polubienia typu MIX cechują się zróżnicowaniem kont i połączeniem profili sztucznych oraz tych wyglądających naturalnie. W lajkach typu mix występuje zwykle 20-50% kont sztucznych.

4. Wysoka jakość 👌💎

Tego typu działania jak sama nazwa wskazuje cechują się wysoką jakością profili, które lajkują zdjęcia.

5. Uzupełnianie ♻️ i zabezpieczenie przed spadaniem 🔒

Polubienia z zabezpieczeniem przed spadkami i automatycznym uzupełnianiem gwarantuje, że liczba lajków nie spadnie, a jeżeli spadnie to zostaną automatycznie uzupełnione.

5. Stopniowe dodawanie 💧

Instagramowe serduszka powinny być uzupełniane stopniowo aby ich przyrost wyglądał naturalnie. Stopniowe dodawanie polega na rozkładaniu w czasie przyrostu zakupionego wolumeny polubień.

Jakiego typu lajki sprzedajemy na Insta Marketing?

Na Insta Marketing sprzedajemy lajki, które posiadają cechy wszystkich wymienionych powyżej. Usługi dobraliśmy tak aby były jakościowe, możliwie naturalne i zbalansowane w stosunku do swojej ceny.

Sprawdź nasze usługi i nie przepłacaj za polubienia! Darmowe like Instagram są u nas niedostępne, ale zapewniamy Cię, że kupując lajki u nas zapłacisz najniższą cenę na rynku!

Jak kupić lajki na Instagramie?

Zakup lajków do zdjęcia lub filmu na Instagramie jest proste! Cała procedura to zaledwie kilkanaście kliknięć. Jeżeli kupujesz polubienia pierwszy raz, sprawdź nasz poradnik i dowiedz się dlaczego status konta jest istotny, sprawdź jak skopiować adres zdjęcia na Instagramie oraz jak zamówić i opłacić usługę.

Jeżeli na jakimś etapie napotkasz problem, pamiętaj – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz do nas, z przyjemnością pomożemy Ci!

1. Sprawdź czy Twoje konto Instagram jest publiczne

Aby nasze usługi mogły realizować się bez przeszkód niezbędne jest publiczne konto Instagram. Jeżeli Twoje konto jest prywatne postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami i upublicznij swoje konto!

Jak zmienić profil prywatny na publiczny na Instagramie - krok 1
Jak zmienić profil prywatny na publiczny na Instagramie - krok 2
Jak zmienić profil prywatny na publiczny na Instagramie - krok 3
Jak zmienić profil prywatny na publiczny na Instagramie - krok 4

Lajki na Instagramie dla prywatnych kont nie są realizowane – nasz system przy próbie odwiedzenia takiego profilu odnotuje błąd. Upewnij się, że Twoje konto Instagram ma status publiczny.

2. Przygotuj adres URL posta (zdjęcia lub filmu)

Otwórz aplikację Instagram, przejdź do widoku swojego profilu, a następnie kliknij na zdjęcie dla którego chcesz pozyskać lajki na Instagramie. Spójrz na poniższą instrukcję lub otwórz swój profil na komputerze w przeglądarce i klasycznie skopiuj adres URL.

Aby wyświetlić ofertę dotyczącą polubień na Instagramie odwiedź stronę instamarketing.pl/cennik/ i wybierz nad listingiem pakietów kategorię „POLUBIENIA„.

Preferujesz automatyczne polubienia? Nie chcesz pamiętać o zakupuje lajków do każdego zdjęcia? Rozważ wybór pakietu z serii L-PERPOST:

  • W ramach pakietu 100L-PERPOST otrzymasz 100 polubień do 30 nowo opublikowanych postów,
  • W ramach pakietu 200L-PERPOST otrzymasz 200 polubień do 30 nowo opublikowanych postów,
  • W ramach pakietu 500L-PERPOST otrzymasz 500 polubień do 30 nowo opublikowanych postów,
  • W ramach pakietu 1000L-PERPOST otrzymasz 1000 polubień do 30 nowo opublikowanych postów.

Automatyczne polubienia uruchomią się samoistnie kilkanaście minut po publikacji każdego nowego posta.

Jak skopiować link do zdjęcia na Instagramie - krok 1
Jak skopiować link do zdjęcia na Instagramie - krok 2
Jak skopiować link do zdjęcia na Instagramie - krok 3

Jeżeli wybrałaś/eś zdjęcie, to kliknij w 3 kropeczki w prawym rogu na górze ekranu a następnie skopiuj link.

3. Wybierz interesującą Cię usługę

Pakiety polubień na Instagramie - cennik

Alternatywą dla auto lajków jest rozwiązanie ręczne, wymagające każdorazowego zakupu po publikacji posta. W ramach propozycji które przygotowaliśmy możesz kupić wielokrotnie 100 polubień, 200, 500, 1000, 2000, 3000, 5000 oraz nawet 10000 like. Jeżeli potrzebujesz większej ilości Instagram like, napisz do nas! Specjalnie dla Ciebie przygotujemy pakiet odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Paczki polubień na Instagramie - cennik

4. Opłać zamówienie i czekaj na aktywację

Po złożeniu zamówienia, aby zdobyć lajki na Instagramie skorzystaj z wygodnego systemu płatności Tpay. Tpay to usługa szybkich płatności online udostępniana przez firmę Krajowy Integrator S.A. nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. Aby zobaczyć jak działa Tpay, kliknij w poniższy baner.

Logo Tpay

Tpay umożliwia dokonanie płatności za pomocą Blika, kart płatniczych i kredytowych oraz pozwala na dokonanie szybkiego przelewu z dowolnego banku w Polsce.

Jeżeli jesteś użytkownikiem z zagranicy skontaktuj się z nami udostępnimy Ci możliwość opłacenia zamówienia za pomocą platformy PayPal. Możesz też zdobyć lajki na Instagramie ze pomocą naszej anglojęzycznej platformy – Social Breez.

Sprawdź naszą prezentację dot. tego gdzie kupić najtaniej lajki na Inatagrama!

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Skąd wziąć link do zdjęcia na Instagramie?

Wejdź na swój profil w aplikacji Instagram. Kliknij w wybrane zdjęcie, dla którego chcesz kupić polubienia. Następnie nad zdjęciem w prawym górnym roku kliknij w trzy kropki. Pojawią się dodatkowe opcje. Wybierz „Kopiuj link”, a następnie wklej link w naszym formularzu zamówienia. Jeżeli to stanowi dla Ciebie problem odwiedź swój profil na stronie instagram.com w przeglądarce na komputerze i skopiuj link szybciej i łatwiej!

Czy poinformujecie mnie o starcie usługi?

Po uruchomieniu usługi nasz system wyśle automatyczną wiadomość mailową na wskazany podczas zamówienia adres e-mail, w której poinformujemy Cię o starcie usługi!

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Wszystkie zamówienia realizujemy ręcznie, dbając o szczegóły. Zamawiając wybrany pakiet uwzględnij to, że potrzebujemy chwili aby uruchomić Twoje zamówienie. Zwykle uruchamiamy zamówienia w przeciągu 15 minut lub maksymalnie do 8-12 godzin. Po uruchomieniu usługi, nasze systemy rozpoczynają lajkowanie wskazanego profilu lub zdjęcia zwykle do 2 godzin.

Czy potrzebujecie mojego hasła do Instagrama?

Nie potrzebujemy! Przyjacielu/Koleżanko, nie poprosimy Cię na żadnym etapie o hasło. Hasło do Twojego konta Instagram nie jest nam potrzebne.

Czy moje konto będzie bezpieczne i nie zostanie zablokowane lub zbanowane?

O nic nie musisz się martwić. Twoje konto będzie bezpieczne. Gwarantujemy Ci to! Zablokowane konto Instagram w 95% przypadków da się odblokować.

Czy mogę kupić Wasze usługi płacąc SMSem?

Niestety… W tym momencie nie posiadamy takiej opcji płatności. Akceptujemy szybkie przelewy internetowe oraz BLIK, a także karty płatnicze i kredytowe.

Czy mogę zapłacić PayPalem?

Tak, możesz. Płać tak jak lubisz nawet kontem PayPal.

Czy mogę liczyć na polubienia z Polski?

Oczywiście! Nasz system korzysta z kont rozporoszonych po całym świecie. Dlatego też zamawiając usługę na Insta Marketing możesz liczyć na sporadycznie występujące konta z Polski.

Czy mogę kupić like z Europy?

Tak, możesz! Oferujemy polubienia z różnych regionów świata w tym też lajki z Europy. Sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Czy sprzedajecie lajki z USA?

Tak. Mamy w swojej ofercie jakościowe Konta z USA, które mogą lajkować Twoje zdjęcia prosto z za oceanu!

Czy mogę podzielić lajki na kilka zdjęć?

Pewnie, że tak. Nie widzimy problemu w tym, aby podzielić zamówienie na kilka zdjęć. Pamiętaj tylko o tym aby w sugestiach zamówienia wskazać kila adresów zdjęć dla których mamy dodać lajki wraz z liczbą dla konkretnego zdjęcia.

Czy mogę zakupić subskrypcje polubień na kilka dni?

Oczywiście! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy pakiety za pomocą których możesz zapomnieć o kupowaniu lajków po każdej publikacji posta. Na naszej platformie dostępne są 4 pakiety subskrypcyjne: 100L-PERDAY (100 like dla 30 postów), 200L-PERDAY (200 like dla 30 postów), 500L-PERDAY (500 like dla 30 postów) oraz 1000L-PERDAY (1000 like dla 30 postów). Sam/a zdecyduj co jest dla Ciebie najlepsze, a jeżeli nasza oferta nie spełnia Twoich oczekiwań – zadzwoń lub napisz do nas – przygotujemy coś specjalnie dla Ciebie!

Jak mieć dużo lajków na Instagramie?

Wiesz czym jest i na czym polega efekt kuli śniegowej? Im większy/a jesteś, tym więcej się do Ciebie „przykleja”! Z lajkami jest podobnie jak ze śnieżką. Im więcej polubień na Instagramie zyska Twoje zdjęcie, tym większe szanse, że ktoś inny polubi Twoje zdjęcie. Użytkownicy niechętnie lajkują zdjęcia z mała ilością Instagramowych serduszek. Dużo chętniej klikają lubię to, gdy polubień pod zdjęciem jest więcej.

Ile kosztują lajki na instagramie?

Nasza oferta jest najtańsza na rynku! Jeżeli znajdziesz polubienia Instagram Taniej, to napisz do nas!  Nie pozwolimy pobić swoich cen, i przydzielimy Ci specjalny rabat abyś mógł kupować najtańsze Instagram lajki na rynku! Nasze ceny zaczynają się od 1,49 PLN netto (1,59 PLN z VAT).

Gdzie kupić polubienia na Instagramie?

Odwiedź naszą stronę instamarketing.pl/cennik/ i kupuj like kiedy chcesz i ile chcesz. Ty decydujesz!

Czy kupione u Was polubienia na Instagramie są prawdziwe?

Nasz produkt cechuje się najlepszą jakością w stosunku do ceny! Lajki, które kupujesz są prawdziwe, zasilą Twoje konto, a właściwie konkretnie wskazane zdjęcie lub zdjęcia. Staramy się zapewnić tanie usługi i prawdziwe polubienia. Nasze lajki są realne, jakościowe i tanie!

Czy otrzymam fakture VAT/paragon za kupione polubienia?

Jesteśmy legalnie działającą firmą. Płacimy podatki! Do każdego zamówienia od osoby fizycznej wystawiamy paragon fiskalny, który przesyłamy Klientowi na życzenie za dopłata. Jeżeli posiadasz firmę i podczas zamówienia wprowadzisz NIP, nasz system automatycznie wygeneruje fakturę VAT po uiszczeniu płatności. Hokus pokus, czary mary!

Czy Wasze lajki są szybkie?

Nasze lajki są w sam raz 🙂 Szybkie lajki, nie zawsze są dobre – mogą obniżać zasięgi i engagement rate. Oferowane przez nas lajki są doskonale wyważone pod względem czasu dodawania. Sprawdź ofertę i kupuj inteligentne lajki!

Czy mój profil musi być publiczny?

Tak! Twój profil musi mieć status publiczny abyśmy mogli zrealizować usługę. Lajków dla kont prywatnych nie będziemy w stanie zainicjować.

Czy darmowe lajki na Instagramie są możliwe?

Ten świat jest skonstruowany tak, że trudno zyskać coś za darmo. Darmowe lajki na instagramie to fikcja. Jeżeli spotkasz ofertę na tzw. free likes – bądź ostrożna/y!

Jakie są sprawdzone metody na zdobycie lajków na Instagramie?

Angażuj się w prowadzenie instagrama dobierając odpowiedni opis oraz hashtagi do postów. Staraj się reagować szybko na interakcje innych użytkowników. Publikuj jakościowy content i inicjuj interakcje na Instagramie zaczepiając użytkowników w target grupie swojego profilu. Jeżeli nie masz czasu – kupuj lajki u nas!

Jaka jest najlepsza strona do kupienia lajków?

Jeżeli oczekujesz szczerej odpowiedzi, to dobrze trafiłaś/eś! Insta Marketing jest agencją funkcjonującą na rynku od 5 lat. Zaufało nam tysiące użytkowników – nasza platforma jest najlepszą stroną do kupowania lajków. Jesteśmy o tym przekonani!

Jak sprawdzić czyjeś polubienia na instagramie?

To bardzo proste. Odwiedź profil osoby której chcesz sprawdzić liczbę polubień. Otwórz widok posta (zdjęcia/filmu) i obok serduszka widoczna będzie liczba polubień.

Jaka jest najlepsza aplikacja do like na instagramie?

Najlepszym i najtańszym rozwiązaniem do like na instgramie jest platforma i aplikacja zakupowa Insta marketing. Sprawdź naszą ofertę i nie przepłacaj!

Przeczytałam/em cały artykuł i nie znalazłam/em rabatu, gdzie go szukać?

Musisz się lepiej postarać, kod rabatowy na zakup polubień jest ukryty w artykule. Szukaj dalej! Wierzymy w Ciebie!

Zaufanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Polubienia Instagram, które dostarczamy naszym użytkownikom cechują się wysoką jakością. Dokładamy wszelkich starań aby realizowane przez nas usługi były możliwie naturalne.

Jesteśmy perfekcjonistami
  • Wspieramy naszych Klientów jakościowymi polubieniami.

  • Codziennie weryfikujemy bazę kont, aby zapewnić możliwie najlepsze profile lajkujące.

  • Rzetelnie i profesjonalnie podchodzimy do konfiguracji usługi.

  • Dostosowujemy prędkość polubień do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów.

  • Wspierane konta Instagram otaczamy wyjątkową opieką i wsparciem.

  • Uzupełniamy spadki polubień, jeżeli się pojawią przez 30 dni za darmo!

Porozmawiajmy
o Twoich potrzebach!

Sprawdź naszą unikalną i niepowtarzalną ofertę w zakresie polubień, like na Instagramie. Wznieś swój insta profil na wyższy poziom!

Tel.: +48 608 597 031

Sprawdź ofertę