Prowadzenie konta na Instagramie

Kompleksowo i profesjonalnie poprowadzimy Twój profil na Instagramie według Twoich zaleceń i oczekiwań, tak abyś mógł poświęcić swój czas na inne czynności związane z prowadzeniem swojego biznesu.

W zakres prowadzenia profilu wchodzi:

PUBLIKACJA POSTÓW (ZDJĘĆ) - Dobór oraz publikacja zdjęć, opisów oraz hashtagów wg. ustalonego harmonogramu publikacji w dni robocze.

ODPOWIADANIE NA KOMENTARZE - Nie pozostawimy bez odpowiedzi żadnego komentarza oraz wiadomości, która trafi do szufladki.

INICJOWANIE INTERAKCJI - Nawiązywanie kontaktu (polubienia i komentarze) z potencjalnymi odbiorcami obsługiwanego profilu.

Sprawdź nasze kompetencje i powierz nam prowadzenie Instagrama. Zaufaj specjalistom i przekaż prowadzenie konta na Insta ekspertom!

Prowadzenie konta na Instagramie
Wzrost aktywności

Skutecznie angażujemy użytkowników

Profile, którymi opiekujemy się uzyskują w krótkim okresie czasu nawet kilkukrotny wzrostem aktywności porównując do okresu w którym profilem opiekowała się inna agencja lub sam właściciel.

Wyższa skuteczność postów

Do każdego projektu, który prowadzimy na Instagramie podchodzimy indywidualnie planując publikację postów, dobór hashtagów oraz opisy zdjęć. Profesjonalnie zaopiekujemy się Twoim profilem Instagram.

Publikując posty zwracamy szczególną uwagę na dobór opisu do zdjęcia oraz hashtagi. Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania, które gwarantują większy zasięg i skuteczność publikowanych zdjęć.

Wzrost aktywności
Plan i realizacja

Wysoka jakość postów to klucz do sukcesu

Aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców niezbędna jest analiza grupy docelowej. Nowych odbiorców dla swojej firmy pozyskasz łatwo i efektywnie. Zapewniając zaangażowanie odbiorców Twoje konto na Instagramie z pewnością zdobędzie nowych obserwatorów.

Prowadzić konto na Instagramie trzeba mądrze!

W trakcie współpracy (prowadzenia Instagrama) przedstawimy szczegółowy harmonogram publikacji postów z propozycją tematów. Po dostarczeniu zdjęć przygotujemy dla każdego posta proponowany opis i zestaw hashtagów wraz z informacją dotycząca ich popularności. Każdy element skonsultujemy z Tobą, tak abyś miał świadomość co będzie prezentowane na profilu.

Każdy miesiąc współpracy podsumujemy profesjonalnym raportem z realizowanych działań. W raporcie wykażemy liczbę publikacji wraz z liczbą komentarzy oraz polubień każdego postu, liczbę pozyskanych folowersów oraz inne cenne dla Twojej marki informacje.

Plan i realizacja
Zaufanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Kontami Instagram zarządzamy w oparciu o najwyższe standardy obsługi Klienta i konsumenta. Publikowane posty uwzględniają potrzeby użytkowników oraz zasady j. polskiego.

Jesteśmy perfekcjonistami
  • Wspieramy naszych Klientów wiedzą merytoryczną.

  • Dobieramy copy postów starannie uwzględniając specyfikację zdjęć/filmów.

  • Rzetelnie i profesjonalnie komunikujemy się z odbiorcami wspieranego profilu.

  • Dostosowujemy język postów i odp. na komentarze do sposobu komunikacji z Klientami docelowymi naszego partnera.

  • Prowadzenie profili to nasza pasja! Konta na Instagramie otaczamy wyjątkową opieką i wsparciem.

  • Dopasowujemy komunikację do Twojej grupy docelowej aby prowadzenie konta na Instagramie było efektywne!

Zalety prowadzenia Instagrama

Prowadzenie instagrama to świetny sposób na promowanie swojej marki osobistej, produktu lub usługi. Na Instagramie możesz pozyskiwać nowych klientów i budować lojalność. Aby jednak osiągnąć sukces, musisz mieć dobrze prowadzony profil na Instagramie.

5 zalet - prowadzenie Instagrama

1. Kompleksowo zarządza profilem zdejmując ciężar obsługi z Klienta.

2. Skuteczniej i precyzyjniej łączy z potencjalnymi odbiorcami lub klientami.

3. Zwiększa zasięgi, liczbę flollowersów oraz ilość interakcji z profilem

4. Pomaga w tworzenie interesującego i angażującego contentu.

5. Pracuje wówczas, kiedy Klient nie może lub nie ma ochoty.

Porozmawiajmy
o Twoich potrzebach!

Sprawdź naszą unikalną i niepowtarzalną ofertę w zakresie prowadzenia konta na Instagramie. Wznieś swój insta profil na wyższy poziom!

Tel.: +48 608 597 031

Sprawdź ofertę