Prowadzenie konta Instagram

Kompleksowo i profesjonalnie poprowadzimy Twój profil na Instagramie według Twoich zaleceń i oczekiwań, tak abyś mógł poświęcić swój czas na inne czynności związane z prowadzeniem swojego biznesu.

W zakres prowadzenia profilu wchodzi:

PUBLIKACJA POSTÓW (ZDJĘĆ) - Dobór oraz publikacja zdjęć, opisów oraz hashtagów wg. ustalonego harmonogramu publikacji w dni robocze.

ODPOWIADANIE NA KOMENTARZE - Nie pozostawimy bez odpowiedzi żadnego komentarza oraz wiadomości, która trafi do szufladki.

INICJOWANIE INTERAKCJI - Nawiązywanie kontaktu (polubienia i komentarze) z potencjalnymi odbiorcami obsługiwanego profilu.

Sprawdź nasze kompetencje i powierz nam prowadzenie konta na Instagramie.

{Prowadzenie konta} Instagram
Wzrost aktywności

Skutecznie angażujemy użytkowników

Profile, którymi opiekujemy się uzyskują w krótkim okresie czasu nawet kilkukrotny wzrostem aktywności porównując do okresu w którym profilem opiekowała się inna agencja lub sam właściciel.

Wyższa skuteczność postów

Do każdego projektu, który prowadzimy podchodzimy indywidualnie planując publikację postów, dobór hashtagów oraz opisy zdjęć. Profesjonalnie zaopiekujemy się Twoim profilem Instagram.

Publikując posty zwracamy szczególną uwagę na dobór opisu do zdjęcia oraz hashtagi. Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania, które gwarantują większy zasięg i skuteczność publikowanych zdjęć.

Wzrost aktywności
Plan i realizacja

Wysoka jakość postów to klucz do sukcesu

  • W trakcie współpracy przedstawimy szczegółowy harmonogram publikacji postów z propozycją tematów. Po dostarczeniu zdjęć przygotujemy dla każdego posta proponowany opis i zestaw hashtagów wraz z informacją dotycząca ich popularności. Każdy element skonsultujemy z Tobą, tak abyś miał świadomość co będzie prezentowane na profilu.

  • Każdy miesiąc współpracy podsumujemy profesjonalnym raportem z realizowanych działań. W raporcie wykażemy liczbę publikacji wraz z liczbą komentarzy oraz polubień każdego postu, liczbę pozyskanych folowersów oraz inne cenne dla Twojej marki informacje.

Wysoka jakość postów to klucz do sukcesu
Zaufanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Kontami Instagram zarządzamy w oparciu o najwyższe standardy obsługi Klienta i konsumenta. Publikowane posty uwzględniają potrzeby użytkowników oraz zasady j. polskiego.

Jesteśmy perfekcjonistami
  • Wspieramy naszych Klientów wiedzą merytoryczną.

  • Dobieramy copy postó starannie uwzględniając specyfikację zdjęć/filmów.

  • Rzetelnie i profesjonalnie komunikujemy się z odbiorcami wspieranego profilu.

  • Dostosowujemy język postów i odp. na komentarze do sposobu komunikacji z Klientami docelowymi naszego partnera.

Porozmawiajmy
o Twoich potrzebach!

Sprawdź naszą unikalną i niepowtarzalną ofertę w zakresie prowadzenia konta na Instagramie. Wznieś swój insta profil na wyższy poziom!

Tel.: +48 608 597 031

Sprawdź ofertę

Odkryj wyjątkowe rabaty na Insta promocję! Skorzystaj z atrakcyjnych kuponów rabatowych i obniż zamówienie nawet do 50%!

Oferta dotyczy wybranych pakietów lub wybranych dni. Sprawdź aktualnie obowiązujące kody rabatowe klikając w poniższy przycisk.