10 zdjęć z największą ilością lajków na Instagramie

Najpopularniejsze zdjęcia na Instagramie – 10 zdjęć z największą ilością lajków

Share:


Instagram to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie. Użytkownicy umieszczają na niej zdjęcia, filmy, a także korzystają z różnego rodzaju filtrów, które dodają im niepowtarzalnego charakteru. Jednakże, co sprawia, że niektóre zdjęcia zyskują ogromną popularność i zdobywają tysiące, a nawet miliony lajków? W tym artykule przedstawimy 10 zdjęć z największą ilością lajków na Instagramie, które zrobiły historię.

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Zdjęcie Jajka – 55,5 miliona lajków

W styczniu 2019 roku świat obiegła wiadomość o zdjęciu jajka, które zyskało nieprawdopodobną popularność na Instagramie. Zdjęcie przedstawia zwykłe jajko, które zostało umieszczone na białym tle. Autorzy zdjęcia postanowili wyzwać rekord Guinessa w ilości lajków pod jednym postem i udało im się to zrobić. Zdjęcie jajka zdobyło ponad 55 milionów lajków i stało się najpopularniejszym postem w historii Instagrama.

Zdjęcie Kylie Jenner i Stormi – 18,6 miliona lajków

Kylie Jenner to jedna z najpopularniejszych celebrytek na Instagramie. W lutym 2018 roku Kylie opublikowała zdjęcie swojej córki Stormi, które zdobyło ponad 18 milionów lajków. Na zdjęciu widzimy Kylie trzymającą swoją córkę na rękach. Zdjęcie stało się jednym z najbardziej ikonicznych postów na Instagramie.

Zdjęcie Cristiano Ronaldo – 19,7 miliona lajków

Cristiano Ronaldo to jedna z największych gwiazd piłki nożnej na świecie. W listopadzie 2020 roku Ronaldo opublikował zdjęcie, na którym pozuje z trójką swoich dzieci. Zdjęcie zdobyło ponad 19 milionów lajków i stało się jednym z najpopularniejszych postów na Instagramie w historii.

Zdjęcie Selena Gomez – 20,7 miliona lajków

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd muzyki pop na świecie. W czerwcu 2016 roku Selena opublikowała zdjęcie, na którym pije Coca-Colę. Zdjęcie zdobyło ponad 20 milionów lajków i stało się jednym z najpopularniejszych postów na Instagramie w historii.

Zdjęcie Beyonce – 11,2 miliona lajków

Beyonce to jedna z największych gwiazd muzyki na świecie. W lutym 2017 roku Beyonce opublikowała zdjęcie, na którym ogłosiła, że jest w ciąży. Zdjęcie zdobyło ponad 11 milionów lajków i stało się jednym z najbardziej ikonicznych postów na Instagramie.

Zdjęcie Dwayne'a "The Rocka" Johnsona – 15,4 miliona lajków

Dwayne „The Rock” Johnson to jedna z największych gwiazd Hollywood. W kwietniu 2018 roku Johnson opublikował zdjęcie, na którym pozuje z nowo narodzoną córką. Zdjęcie zdobyło ponad 15 milionów lajków i stało się jednym z najpopularniejszych postów na Instagramie w historii.

Zdjęcie Jennifer Aniston – 15,9 miliona lajków

Jennifer Aniston to jedna z największych gwiazd Hollywood. W październiku 2019 roku Aniston opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z resztą obsady serialu „Przyjaciele”. Zdjęcie zdobyło ponad 15 milionów lajków i stało się jednym z najbardziej ikonicznych postów na Instagramie.

Zdjęcie Justin Biebera i Hailey Baldwin – 13,4 miliona lajków

Justin Bieber to jedna z największych gwiazd muzyki pop na świecie. W lipcu 2018 roku Bieber opublikował zdjęcie, na którym pozuje z Hailey Baldwin, swoją ówczesną dziewczyną. Zdjęcie zdobyło ponad 13 milionów lajków i stało się jednym z najpopularniejszych postów na Instagramie w historii.

Zdjęcie Ariany Grande – 18,2 miliona lajków

Ariana Grande to jedna z największych gwiazd muzyki pop na świecie. W lipcu 2018 roku Grande opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z Macem Millerem, swoim ówczesnym chłopakiem. Zdjęcie zdobyło ponad 18 milionów lajków i stało się jednym z najbardziej ikonicznych postów na Instagramie.

Zdjęcie Kim Kardashian – 4,5 miliona lajków

Kim Kardashian to jedna z największych celebrytek na świecie. W lutym 2018 roku Kardashian opublikowała zdjęcie, na którym pozuje nago, zakrywając swoje intymne części ciała rękoma. Zdjęcie zdobyło ponad 4 miliony lajków i stało się jednym z najbardziej kontrowersyjnych postów na Instagramie.

Podsumowanie

Instagram to platforma społecznościowa, na której użytkownicy umieszczają zdjęcia, filmy, a także korzystają z różnego rodzaju filtrów, które dodają im niepowtarzalnego charakteru. Jednakże, niektóre zdjęcia zyskują ogromną popularność i zdobywają tysiące, a nawet miliony lajków. W tym artykule przedstawiliśmy 10 zdjęć z największą ilością lajków na Instagramie, które zrobiły historię. Każde z tych zdjęć miało swój niepowtarzalny charakter i przyciągnęło uwagę milionów użytkowników z całego świata.

Oceń artykuł za pomocą serduszka:

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak na razie brak głosów! Zostań pierwszą osobą, która oceni ten artykuł.

Polecane wpisy

Sklep na Instagramie - jak sprzedawać na Insta?
Sklep na Instagramie – jak sprzedawać na Insta?

Wiadomym jest, że Instagram jest w dzisiejszych czasach bardzo ważnym narzędziem marketingowym dla...

Aplikacje do hasztagów na Instagramie
Najlepsze hashtagi na Instagramie w 2023 roku

Czy szukasz najlepszych hashtagów na Instagramie w 2023 roku? Jeśli tak, to ta...