10 zdjęć z największą ilością lajków na Instagramie

Najpopularniejsze zdjęcia na Instagramie – 10 zdjęć z największą ilością lajków

Share:


Instagram to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie. Użytkownicy umieszczają na niej zdjęcia, filmy, a także korzystają z różnego rodzaju filtrów, które dodają im niepowtarzalnego charakteru. Jednakże, co sprawia, że niektóre zdjęcia zyskują ogromną popularność i zdobywają tysiące, a nawet miliony lajków? W tym artykule przedstawimy 10 zdjęć z największą ilością lajków na Instagramie, które zrobiły historię.

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Zdjęcie Jajka – 55,5 miliona lajków

W styczniu 2019 roku świat obiegła wiadomość o zdjęciu jajka, które zyskało nieprawdopodobną popularność na Instagramie. Zdjęcie przedstawia zwykłe jajko, które zostało umieszczone na białym tle. Autorzy zdjęcia postanowili wyzwać rekord Guinessa w ilości lajków pod jednym postem i udało im się to zrobić. Zdjęcie jajka zdobyło ponad 55 milionów lajków i stało się najpopularniejszym postem w historii Instagrama.

Zdjęcie Kylie Jenner i Stormi – 18,6 miliona lajków

Kylie Jenner to jedna z najpopularniejszych celebrytek na Instagramie. W lutym 2018 roku Kylie opublikowała zdjęcie swojej córki Stormi, które zdobyło ponad 18 milionów lajków. Na zdjęciu widzimy Kylie trzymającą swoją córkę na rękach. Zdjęcie stało się jednym z najbardziej ikonicznych postów na Instagramie.

Zdjęcie Cristiano Ronaldo – 19,7 miliona lajków

Cristiano Ronaldo to jedna z największych gwiazd piłki nożnej na świecie. W listopadzie 2020 roku Ronaldo opublikował zdjęcie, na którym pozuje z trójką swoich dzieci. Zdjęcie zdobyło ponad 19 milionów lajków i stało się jednym z najpopularniejszych postów na Instagramie w historii.

Zdjęcie Selena Gomez – 20,7 miliona lajków

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd muzyki pop na świecie. W czerwcu 2016 roku Selena opublikowała zdjęcie, na którym pije Coca-Colę. Zdjęcie zdobyło ponad 20 milionów lajków i stało się jednym z najpopularniejszych postów na Instagramie w historii.

Zdjęcie Beyonce – 11,2 miliona lajków

Beyonce to jedna z największych gwiazd muzyki na świecie. W lutym 2017 roku Beyonce opublikowała zdjęcie, na którym ogłosiła, że jest w ciąży. Zdjęcie zdobyło ponad 11 milionów lajków i stało się jednym z najbardziej ikonicznych postów na Instagramie.

Zdjęcie Dwayne'a "The Rocka" Johnsona – 15,4 miliona lajków

Dwayne „The Rock” Johnson to jedna z największych gwiazd Hollywood. W kwietniu 2018 roku Johnson opublikował zdjęcie, na którym pozuje z nowo narodzoną córką. Zdjęcie zdobyło ponad 15 milionów lajków i stało się jednym z najpopularniejszych postów na Instagramie w historii.

Zdjęcie Jennifer Aniston – 15,9 miliona lajków

Jennifer Aniston to jedna z największych gwiazd Hollywood. W październiku 2019 roku Aniston opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z resztą obsady serialu „Przyjaciele”. Zdjęcie zdobyło ponad 15 milionów lajków i stało się jednym z najbardziej ikonicznych postów na Instagramie.

Zdjęcie Justin Biebera i Hailey Baldwin – 13,4 miliona lajków

Justin Bieber to jedna z największych gwiazd muzyki pop na świecie. W lipcu 2018 roku Bieber opublikował zdjęcie, na którym pozuje z Hailey Baldwin, swoją ówczesną dziewczyną. Zdjęcie zdobyło ponad 13 milionów lajków i stało się jednym z najpopularniejszych postów na Instagramie w historii.

Zdjęcie Ariany Grande – 18,2 miliona lajków

Ariana Grande to jedna z największych gwiazd muzyki pop na świecie. W lipcu 2018 roku Grande opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z Macem Millerem, swoim ówczesnym chłopakiem. Zdjęcie zdobyło ponad 18 milionów lajków i stało się jednym z najbardziej ikonicznych postów na Instagramie.

Zdjęcie Kim Kardashian – 4,5 miliona lajków

Kim Kardashian to jedna z największych celebrytek na świecie. W lutym 2018 roku Kardashian opublikowała zdjęcie, na którym pozuje nago, zakrywając swoje intymne części ciała rękoma. Zdjęcie zdobyło ponad 4 miliony lajków i stało się jednym z najbardziej kontrowersyjnych postów na Instagramie.

Podsumowanie

Instagram to platforma społecznościowa, na której użytkownicy umieszczają zdjęcia, filmy, a także korzystają z różnego rodzaju filtrów, które dodają im niepowtarzalnego charakteru. Jednakże, niektóre zdjęcia zyskują ogromną popularność i zdobywają tysiące, a nawet miliony lajków. W tym artykule przedstawiliśmy 10 zdjęć z największą ilością lajków na Instagramie, które zrobiły historię. Każde z tych zdjęć miało swój niepowtarzalny charakter i przyciągnęło uwagę milionów użytkowników z całego świata.

Oceń artykuł za pomocą serduszka:

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak na razie brak głosów! Zostań pierwszą osobą, która oceni ten artykuł.

Polecane wpisy

Usuwanie konta na Instagramie - Jak usunąć Instagrama?
Usuwanie konta na Instagramie – Jak usunąć Instagrama?

Instagram to jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na świecie. Niestety jak to bywa...

Przydatne aplikacje do planowania aktywności na Instagramie
Przydatne aplikacje do planowania aktywności na Instagramie

Instagram już wiele lat temu przestał być wyłącznie portalem społecznościowym. Estetyczne zdjęcia, ciekawa...