Czym jest Instagram best nine - co to best nine?

Czym jest Instagram best nine – co to top nine?

Share:


Instagram będący jednym z dostępnych social mediów, przez lata zyskiwał  w oczach milionów użytkowników. Potężne sumy i liczby odnotowanych, aktywnych kont, którymi mogą szczycić się twórcy aplikacji mobilnej, nie zdołały ich zatrzymać, a sami nie usiedli na laurach. Jednak stale nie brakuje im zapału by coraz to bardziej ulepszać swoje przedsięwzięcie i coraz częściej uraczyć swoich miłośników swoimi nowinkami.

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Best nine Instagram to nic innego jak innowacyjna funkcja, którą można wykorzystać na Instagramie, tym samym tworząc podsumowanie roku. Najlepszym okresem na własne best nine postów z naszego Instagrama jest początek następnego roku, gdyż wtedy system wyliczy wszystkie statystyki postów, w okresie od stycznia do grudnia i pomoże to wybrać te najlepsze. Ten dodatek do aplikacji Instagram można pobrać bezpłatnie z App store, w wypadku posiadania systemu iOS, jak również w systemie android. Tym rozszerzeniem można się cieszyć, dzielić, chwalić się i walczyć o najlepsze the best nine Instagram z każdym na tej platformie, ale przede wszystkim jest to ogromna zabawa zrzeszająca i integrująca wielu użytkowników w aplikacji Instagram, z całego świata. Otóż opcja jak twierdzi producenta jest kompatybilna z urządzeniem mobilnym. Jak wiemy, każdy ma swoje indywidualne upodobania do rodzaju sprzętu mobilnego jak i marki, z którą się w stu procentach utożsamia. Na szczęście producent aplikacji pomyślał o wszystkich posiadaczach urządzeń mobilnych, wszelakiego rodzaju, a omawianym rozszerzeniem może cieszyć się każdy.

Na czym tak właściwie polega Instagram best nine?

Instagram oferuje model rozszerzony o nazwie best nine, który wszedł w życie 2015 roku . Od tamtego czasu nagminnie ulepszali system rzekomej aplikacji, a do 2021 roku zostało upublicznionych około 100 milionów zdjęć best nine. Dzięki tej aplikacji można w mgnieniu oka znaleźć najpopularniejsze posty na instagramie np. w 2021 roku.

Działanie the best nine Instagram jest proste w obsłudze. Aplikacja automatycznie analizuje twoje konto na instagramie, bez twojego wysiłku, a następnie kreuje jeden post składający się z twoich dziewięciu najpopularniejszych zdjęć i postów na twoim instagramie. Tworzy post podobny do postaci kolażu, bardzo unikatowy, spersonalizowany jeden post, którym możesz pochwalić się na swoim koncie instagram, dzieląc się innym twoimi najlepszymi wspomnieniami z twojego profilu w całym roku. Aplikacja best nine oferuje łatwy sposób pobrania i zainstalowania, nie zajmując tym samym dużo czasu, a przede wszystkim jest darmowa, co może zachęcić większe grono osób, gdyż nie trzeba się martwić o przepłacenie w sytuacji, gdy aplikacja nam nie przypasuje. Można chociaż przetestować bez wydawania ani grosza.

Trzeba również wspomnieć o tym, że aplikacja pomimo swojej bezpłatności posiada darmowe opcje, ale również znajdzie się kilka płatnych, dla tych co lubią urozmaicenie, a do rozszerzenia best nine Instagram zaczynają  pałać sympatią i przywiązaniem. Więc jeśli odważysz się na krok skorzystania z aplikacji best nine i skradnie twoje Instagramowe serce, mikropłatności nie powinny tak bardzo ci przeszkadzać.

Jak utworzyć instagram best post?

Bazując na poprzednim roku 2021 , jeśli chcemy utworzyć post the best nine Instagram, trzeba uruchomić aplikacje i dokonać czytelnego dla każdego wyboru – 2021. Powyżej można zauważyć wybór “All Time” lub “Custom Range”, które są widoczne na ekranie głównym, jest płatną aktualizacją. Jak już można było przeczytać powyżej, w tego typu aplikacjach zdarzają się mikropłatności.

Następnie trzeba podać swoją nazwę użytkownika do konta instagram, po czym będzie czas na naciśnięcie polecenia “utwórz”. Może to chwilkę potrwać w zależności od tego, ile osób aktualnie używa aplikacji w tym samym momencie co ty. Po czasie oczekiwania możesz ujrzeć reklamy, choć można je wyłączyć stale poprzez płatną aktualizację. Finalnie zobaczysz swój automatycznie stworzony post przez best nine, składający się z top twoich postów zamieszczonych w całym roku 2021.

W panelu poniżej,  w edytorze pod postem, możesz dołączyć podpis, który pokazuje ile posiadasz polubień. W przypadku zaś umieszczonych samych wideo, liczy się pod postem nie ilość lajków, a wyświetleń. Można oczywiście w panelu włączyć te dane lub wyłączyć i zachować to dla siebie. Wybór należy do użytkownika.

Kolejną ozdobną funkcją w omawianej aplikacji jest możliwość dostosowania ramki i jej stylu, lecz trzeba pamiętać, że to również należy do płatnej korzyści. Więc jeśli chcesz skorzystać z takiej pozycji, śmiało.

W panelu głównym, a raczej w edytorze postu składającego się z najpopularniejszych postów danego roku, można na samym dole kliknąć ikonę kliszy, wtem ukaże nam się w edytorze widok, jak będzie wyglądać best nine stworzony w formie materiału wideo. Co jest dużą zaletą, można edytować, jak ma wyglądać to wideo według własnego uznania i estetyki. Warto samemu to sprawdzić i poeksperymentować. Edytor posiada również taką możliwość, jak  dodanie muzyki jak i muzyki premium, która wiążę się z dodatkową płatnością.

Po całym procesie edytowania postu w panelu, czas na kliknięcie “zapisz” lub “udostępnij” post. Następnie przejdziemy do wyboru opcji, do których należą:

  • zapisz w galerii zdjęciowej.
  • tryb bezpośredniego udostępnienia na profilu instagram.
  • tryb udostępniania bezpośrednio na insta story.
  • więcej opcji udostępniania.

Tutaj należy wolny wybór, który aplikacja wam oferuje. Na koniec jak to przy każdym udostępnionym poście na instagramie, warto pobawić się filtrami jak i w końcowym etapie dodać opis wraz z hasztagami, pod którymi ma wyświetlać się dany post.  Aplikacja best Instagram co jakiś czas dostaje aktualizacje, dzięki czemu stale nie przestaje zaskakiwać użytkowników.

Najpopularniejsze best nine ubiegłego roku

Poprzez rozszerzenie best nine na Instagramie oprócz najpopularniejszych postów, również użyczymy dziewięć najpopularniejszych kont. Idąc za przykładem, w poprzednim roku odnotowano takie konta z postami, jak:

1. Cristiano Ronaldo – Piłkarz

Ten użytkownik w całym roku otrzymał łącznie 1 507 682 453 polubień pod zdjęciem dla 208 postów.

2. therock – Aktor

Dla tego użytkownika przypadło 1 183 269 391 polubień dla 679 postów.

3. Leo Messi- Piłkarz

Ten aktywny profil zaś otrzymał łącznie 696 165 772 polubień pod 158 postami.

4. ene10ta Érre – Piłkarz

Dla tego użytkownika Instagrama rok wyglądał następująco: 504 253 762 polubień pod 256 postami.

5. Taylor Swift – Piosenkarka

Ten profil otrzymał łącznie 256 989 379 polubień pod zaledwie 160 postami.

6. Justin Bieber – Piosenkarz

Podany profil zdołał zgromadzić w ciągu roku aż 809 126 824 polubień pod 429 postami.

To tylko nieliczni użytkownicy, którzy są dowodem, jakim fenomenem jest usługa best nine. Pobierz i dołącz do best Instagram nine. Nie zapomnij stworzyć własnego kolażu zdjęć, dodać go na własny profil i pochwalić się ludziom z całego świata. Nie zapomnij o podzieleniu się nowinką ze swoimi najbliższymi, razem podbijając listę najlepszymi kontami i postami w przyszłych latach.

Oceń artykuł za pomocą serduszka:

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak na razie brak głosów! Zostań pierwszą osobą, która oceni ten artykuł.

Polecane wpisy

3 dniowy okres próbny
3 dniowy bezpłatny okres próbny

Aby skorzystać z bezpłatnego 3 dniowego okresu próbnego w zakresie inicjowania interakcji wymagane...

Jak wybrać nazwę profilu na Instagramie?
Jak przejąć zajętą nazwę na Instagramie?

Wielu użytkowników Instagrama chce założyć konto z nazwą, która idealnie pasuje do ich...