Analityka i szkolenia Instagram

Na pewno zdajesz sobie sprawę jak ważne jest posiadanie aktualnej wiedzy na temat tego jak performuje Twój profil - jakie osiąga efekty. Z pewnością wiesz, że rynek internetowy rozwija się i zmienia bardzo dynamicznie, bardzo często pozostawiając Cię w tyle... Sprawdź w jakich obszarach możemy Cię wesprzeć!

Co możemy Ci zaoferować?

INSPIRUJĄCE SZKOLENIA - Pragniesz zaktualizować swoją wiedzę dotyczącą Instagrama, mechanizmów jakie na nim funkcjonują? Sprawdź naszą ofertę szkoleniową i pozwól, że zaktualizujemy Twoją wiedzę oraz Twoich pracowników - praktycznie, inspirująco i rzeczowo.

STAŁA ANALITYKA KONTA - Korzystasz z konta firmowego na Instagramie i jesteś zdania, że prezentowane informacje dotyczące statystyk konta są niewystarczające i poglądowe? Sprawdź nasze możliwości...

{Analityka i szkolenia} Instagram
Lubisz profesjonalizm?

Eksperci na wyciągniecie reki

Jesteśmy profesjonalistami i praktykami z wieloletnim stażem w prowadzeniu działań na Instagramie. Swoim doświadczeniem i wiedzą chętnie się dzielimy z naszymi partnerami. Możesz nam zaufać!

Sprawdzone rozwiązania i narzędzia

Wiemy jak działa Instagram, wiemy co się sprawdza i jakie działania są efektywne. Setki przeprowadzonych kampanii gwarantują naszym Klientom bezpieczeństwo oraz realizację usług na najwyższym poziomie.

Podczas realizacji projektów posługujemy się narzędziami, które pozwalają nam monitorować prowadzone działania i same profile w sposób jaki nie jest możliwy dla przeciętnego użytkownika Instagrama.

Lubisz profesjonalizm?
Merytoryczne szkolenia

Doświadczeni prelegenci

Szkolenia prowadzi w każdym przypadku specjalista posiadający wiedzę teoretyczną i praktyczną. Nasi szkoleniowcy to osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym podczas prowadzenia kampanii dla największych marek i reklamodawców w Polsce.

Dopasowujemy komunikacje do Klienta
  • Szczegóły mają dla nas znaczenie, bo wiemy, że są ważne również dla Ciebie.

  • Innowacyjność traktujemy jako sposób na zbudowanie przewagi, której potrzebujesz.

Doświadczeni prelegenci
Zaufanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Realizujemy szkolenia i wsparcie w Instagramowej analityce na najwyższym poziomie zachowując najwyższe standardy.

Jesteśmy profesjonalistami
  • Wspieramy naszych Klientów sprawdzonymi rozwiązaniami.

  • Przekazujemy wiedzę w sposób jasny i zrozumiały.

  • Oferujemy ścisłe dopasowanie rozwiązań do oczekiwań Klienta.

  • Szkolenia, analizy i działania z obszaru analityki to nasza pasja którą chętnie się dzielimy!

Porozmawiajmy
o Twoich potrzebach!

Sprawdź naszą unikalną i niepowtarzalną ofertę w zakresie szkoleń dot. Instagrama. Wznieś swój insta profil na wyższy poziom!

Tel.: +48 608 597 031

Sprawdź ofertę