3 dniowy okres próbny

3 dniowy bezpłatny okres próbny

Share:


Uwaga: 3 dniowy bezpłatny pakiet próbny nie jest dostępny! Aktualnie w ofercie dostępny jest 7 dniowy okres próbny, którego koszt to 23,37 zł.

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Jak skorzystać z okresu próbnego?

Aby skorzystać z bezpłatnego 3 dniowego okresu próbnego w zakresie inicjowania interakcji wymagane jest aktywne i publicznie dostępne konto Instagram, które nie posiada blokad ograniczających jego funkcjonalność oraz dostępność. Aby rozpocząć okres próbny zapoznaj się szczegółowo ze WSZYSTKIMI poniższymi informacjami.

Jakie informacje muszę przekazać?

W celu rozpoczęcia 3 dniowego okresu próbnego zamów pakiet FREE TRIAL, uzupełniając możliwie jak najwięcej pól. Pamiętaj, że im więcej informacji przekażesz tym szybciej rozpoczniemy 3 dniowy okres próbny. Zanim rozpoczniesz uzupełnianie zamówienia zapoznaj się z poniższymi informacjami.

Jakie wymagania muszę spełniać?

Okres próbny przeznaczony jest dla osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą jak i firm posiadających osobowość prawną. Zgłaszany do okresu próbnego profil powinien być wolny od postów nawołujących do nienawiści i przemocy. Nieakceptowane przez nas jest również promowanie używek (alkohol i papierosy) oraz środków odurzających (marihuana, amfetamina, itp.). Dyskwalifikujemy również profile osób nieletnich oraz osób publikujących zdjęcia o charakterze pornograficznym.

Dlaczego okres próbny trwa tylko 3 dni?

Wierzymy, że przez 3 dni jesteśmy w stanie udowodnić potencjalnemu Partnerowi skuteczność naszych działań marketingowych na Instagramie, a tym samym przekonać do potencjalnej długotrwałej współpracy w zakresie budowy zasięgu profilu oraz poszerzenia jego odbiorców.

Co zyskam przez 3 dni okresu próbnego?

Podczas okresu próbnego uświadomimy Cię jaki potencjał ma Twój profil. Zaktywizujemy Twój profil wśród potencjalnych odbiorców, dzięki czemu zyskasz nowe polubienia zdjęć, większa liczbę komentarzy pod postami oraz wzrost naturalnych obserwujących. Gwarantujemy, że osoby które zaczną obserwować wspierany profil wykonają tę czynność z własnej woli, bez przymusu. Przez 3 dni zyskasz zaangażowanych obserwujących oraz potencjalnych Klientów.

Czy prowadzone działania będą niejawne?

Wiemy jak duże znaczenie ma ochrona dóbr własnych oraz prywatność. Inicjowanie interakcji realizujemy w sposób niejawny – osoby, które obserwują Twój profil nie zorientują się, że korzystasz z profesjonalnego wsparcia agencji. W celu zachowania pełnej poufności istnieje możliwość podpisania umowy NDA/CDA (non-disclosure agreement / confidential disclosure agreement).

Jakiemu pakietowi odpowiada 3 dniowy okres próbny?

3 dniowy okres próbny realizowany jest na warunkach pakietu PERSONAL/PREMIUM. Oznacza to, że podczas 3 dni wygenerujemy liczbę interakcji, która odpowiada wartościom pośrednim między pakietem PERSONAL a PREMIUM.

Czy muszę przesyłać w zamówieniu hasło do profilu?

Hasło do profilu jest niezbędne do przeprowadzenia 3 dniowego okres próbnego oraz ewentualnych późniejszych działań w ramach właściwej współpracy. Promocja konta jest niemożliwa bez przesłania hasła.

Czy przesłane hasło będzie bezpieczne?

Oczywiście – gwarantujemy pełną ochronę hasła. Przesyłane hasło będzie u nas bezpieczne. Nikt niepożądany nie otrzyma dostępu do Twojego profilu, a my nie będziemy ingerować w Twoje posty oraz wiadomości.

Oceń artykuł za pomocą serduszka:

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak na razie brak głosów! Zostań pierwszą osobą, która oceni ten artykuł.

Polecane wpisy

Filtry na Instagramie - jak ich używać
Filtry na Instagramie – jak ich używać

Graficzna forma tworzenia historii, jaką jest fotografia, zmieniła się nieodwracalnie z powstaniem socjal...

Jakie są najlepsze strategie dla restauracji na Instagramie?
Jakie są najlepsze strategie dla restauracji na Instagramie?

Instagram to platforma społecznościowa, która stała się ważnym narzędziem marketingowym dla restauracji. W...