Metody logowania na Instagramie

Metody logowania na Instagramie

Share:


Sprawdź jakie metody logowania na Instagramie są dopuszczalne. Odkryj wszystkie możliwości Instagrama bez względu na to, czy robisz zakupy na Instagramie czy nie.

W artykule wyjaśnimy Ci w jaki sposób możesz logować się do Instagrama zarówno na urządzeniu mobilnym (telefon/smartfon, tablet) oraz na komputerze.

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Instagram na komputerze

Nie do końca oczywistą metodą logowania jest to, którego każdy z nas może dokonać za pośrednictwem komputera przenośnego lub stacjonarnego. Instagram bowiem to nie tylko aplikacja na iOSa i Androida. Instagram posiada stronę www, która jest dostępna pod adresem https://www.instagram.com. Strona rzecz jasna w stosunku do aplikacji cechuje się wieloma ograniczeniami, ale te podstawowe funkcje jak przeglądanie treści, lajkowani i komentowanie posiada.

Instagram na komputerze

Logowanie za pośrednictwem strony instagram.com

Odwiedzając stronę instagram.com zalogować możemy się w tradycyjny sposób podając login, który może być nazwą użytkownika, numerem telefonu lub adresem email oraz za pomocą konta na Facebooku.

Wykorzystanie loginu i hasła

Logując się w tradycyjny sposób warto przygotować niezbędne do logowania dane oraz hasło. jeżeli nie znamy hasła, warto użyć przypomnienia hasła i ustawić wówczas nowe.

W przypadku np. naszego konta mieszczącego się pod adresem https://www.instagram.com/instamarketing.pl/ login przybiera następującą postać:

Nazwa użytkownika: instamarketing.pl
Nr telefonu: +48608597031
E-mail: kontakt@prostymarketing.pl

Hasła oczywiście Wam nie zdradzimy, jest skomplikowane na tyle aby nie poradził sobie z nim nikt.

Wykorzystanie konta na Facebooku

Alternatywnie skorzystać możemy z logowania za pomocą profilu na Facebooku o ile łączyliśmy i mamy połączone konto Instagrama z profilem na Facebooku.

www.instagram.com

Instagram na telefonie, smartfonie lub tablecie

Logowanie na urządzeniu z Androidem, iOSem lub jakimkolwiek innym systemem na którym dostępna jest aplikacja Instagrama nie różni się niczym od tego opisywanego powyżej na komputerze. Aby zalogować się do Instagrama np na iPhone lub Samusungu w dalszym ciągu potrzebować będziesz loginu (nazwa użytkownika, nr tel., lub adres email) oraz hasła. Alternatywą również i tu będzie logowanie się z wykorzystaniem profilu na Facebooku.

Instagram na telefonie, smartfonie lub tablecie

Aby jednak zalogowanie się do aplikacji Instagrama było możliwe należy pobrać ze sklepu Google Play lub AppStore aplikację Instagram. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji można przystąpić do logowania z wykorzystaniem swoich danych.

Jeżeli nie pamiętasz danych logowania, użyj przypomnienia hasła i zrestartuj hasło. Instagram wyśle Ci na maila specjalny link umożliwiający zmianę hasła.

Oceń artykuł za pomocą serduszka:

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak na razie brak głosów! Zostań pierwszą osobą, która oceni ten artykuł.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Loguje się do Instagrama za pomocą Facebooka, jak mogę zalogować się normalnie?

To stosunkowo proste. Musisz utworzyć dla swojego konta hasło. Aby to zrobić u pewnij się, że w edycji swojego profilu podałaś/eś adres email oraz nr telefonu do siebie. Następnie przejdź do strony https://www.instagram.com/accounts/password/reset/ i poproś o zmianę hasła. Link do zmiany hasła otrzymasz mailowo.

Nie pamiętam swojego loginu jak sobie go przypomnieć?

Login do konta Instagram jest tożsamy z Twoją nazwą użytkownika na Instagramie. Odwiedź swój profil i sprawdź jaką posiadasz nazwę użytkownika.

Mam połączone konta na Instagramie jak je rozłączyć?

Zrestartuj dla każdego konta hasło i ustaw nowe.

Polecane wpisy

Jak dodać relacje na Instagramie?
Jak dodać relacje na Instagramie?

Kilka lat temu Instagram wprowadził możliwość dodawania relacji. Relacja to zdjęcie lub krótki...

Jak dobierać hahshtagi na Instagramie
Jak dobierać hashtagi na Instagramie?

Hashtagi na Instagramie są jednym z najważniejszych elementów wpływających na widoczność postów. Dzięki...