Insta posty sponsorowane

Czasami inicjowanie interakcji to za mało aby skutecznie promować usługi i produkty na Instagramie. Na pomoc przyjść może nam w takiej sytuacji mechanizm reklamowy Instagrama oraz wysoce skuteczne posty sponsorowane za pomocą których możemy wspierać treści dostępne na profilu lub poza nim np.: stronę www.

Dlaczego warto reklamować się na Instagramie?

PRECYZYJNE TARGETOWANIE - Instagram posiada bardzo szerokie możliwości kierowania reklam do swoich uzytkowników. Reklamy na Instagramie możemy kierować bardzo precyzyjnie lub szeroko - powiedz nam co Cię interesuje!

RELATYWNIE NISKI KOSZT PROMOCJI - Płać tylko za kontakt z reklamą na Instagramie lub jej kliknięcie przez zdefiniowanego odbiorcę. Koszt promocji jest stosunkowo niewielki, a cena kliknięcia w reklamę emitowana na Instagramie ropzoczyna się już od kilku groszy...

Sprawdź nasze kompetencje i powierz nam kampanię reklamową na Instagramie.

Insta posty {sponsorowane}
Niewielki koszt

Natychmiastowa emisja reklam

Zaletą reklamy na Instagramie jest jej natychmiastowa emisja tuż po uruchomieniu kampanii w panelu reklamowym. Sprawdź jak szybko możesz zyskać nowych użytkowników dzięki postom sponsorowanym!

Niewielki koszt wejścia

Reklama na Instagramie nie musi oznaczać olbrzymich nakładów pieniężnych. Promocję swoich usług lub działalności możesz rozpocząć przeznaczając na reklamę kilkaset zł miesięcznie. Budżety estymujemy idywidualnie w zależności od potrzeb reklamodawcy.

Wiemy jak ważny jest transparentny sposób rozliczania kampanii, dlatego jedyną opłatą jaką pobieramy jest % od powierzonego budżetu. Współpracując z nami wiesz ile będzie Cię kosztowała obsługa kampanii.

Niewielki koszt
Transparentność

Wsparcie specjalisty i rzetelne raportowanie

  • Przebieg każdej kampanii raportujemy w cyklach miesięcznych. W przypadku kampanii, które trwają mniej niż 30 dni, efektywność raportujemy w cyklach tygodniowych zwracając uwagę na najistotniejsze współczynniki jakościowe oraz ilościowe prowadzonych działań.

  • W trakcie współpracy przydzielimy Ci dedykowanego opiekuna (specjalistę), którego zadaniem będzie dbanie o Twoje poczucie bezpieczeństwa oraz komfort podczas całej współpracy. W przypadku pytań, opiekun doradzi oraz poinstruuje jak efektywnie rozwiązać zagadnienie, którego będzie dotyczyło zapytanie.

Wsparcie specjalisty i rzetelne raportowanie
Zaufanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Realizujemy działania reklamowe na Instagramie w oparciu o najwyższe standardy, uwzględniając potrzeby oraz KPI Partnera.

Jesteśmy profesjonalistami
  • Wspieramy naszych Klientów wiedzą merytoryczną.

  • Dobieramy starannie copy reklam uwzględniając potrzeby grupy docelowej.

  • Precyzyjnie ustawiamy targetowanie reklam, tak aby efektywnie wydatkować budżet Klienta.

  • Stale monitorujemy i optymalizujemy prowadzone kampanie na Instagramie aby efektywnie realizować KPI Klienta.

  • Wiemy jak ważna jest sprzedaż, dlatego pomagamy w uruchomieniu i promocji sklepu na Instagramie!

Porozmawiajmy
o Twoich potrzebach!

Sprawdź naszą unikalną i niepowtarzalną ofertę w zakresie marketingu na Instagramie. Wznieś swój insta profil na wyższy poziom!

Tel.: +48 608 597 031

Sprawdź ofertę