Jak skopiować link do swojego Instagrama?

Jak skopiować link do swojego Instagrama?

Share:


Instagram jest jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na świecie. Użytkownicy Instagrama mogą publikować zdjęcia i filmy, a także komunikować się z innymi użytkownikami. Jeśli jesteś użytkownikiem Instagrama i chcesz udostępnić swój profil z innymi, musisz skopiować link do swojego profilu. W tym artykule omówimy, jak skopiować link do swojego Instagrama.

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Jak znaleźć swój link do Instagrama?

Pierwszym krokiem jest znalezienie swojego linku do Instagrama. Oto kilka sposobów, jak to zrobić:

 

 • Otwórz aplikację Instagram na swoim smartfonie lub tablecie i zaloguj się na swoje konto. Następnie kliknij na swoje zdjęcie profilowe w prawym dolnym rogu ekranu. To spowoduje otwarcie twojego profilu. Kliknij na trzy poziome kreski w prawym górnym rogu ekranu, aby otworzyć menu. Następnie kliknij na „Ustawienia” i przewiń w dół do sekcji „Konto”. Tam znajdziesz swój link do Instagrama.
 • Jeśli korzystasz z przeglądarki internetowej, możesz znaleźć swój link do Instagrama, odwiedzając swoją stronę profilową na Instagram.com. Zaloguj się na swoje konto, a następnie kliknij na swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu ekranu. To spowoduje otwarcie twojego profilu. Skopiuj adres URL w pasku adresu przeglądarki, aby skopiować swój link do Instagrama.
 • Jeśli korzystasz z aplikacji Instagram na komputerze, możesz znaleźć swój link do Instagrama, klikając na swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu ekranu. Następnie kliknij na „Profil” i skopiuj adres URL w pasku adresu przeglądarki.

Jak skopiować link do swojego Instagrama?

Gdy już znalazłeś swój link do Instagrama, możesz go skopiować. Oto kroki, które musisz wykonać:

 

 • Otwórz aplikację Instagram na swoim smartfonie lub tablecie i zaloguj się na swoje konto. Następnie kliknij na swoje zdjęcie profilowe w prawym dolnym rogu ekranu. To spowoduje otwarcie twojego profilu.
 • Kliknij na trzy poziome kreski w prawym górnym rogu ekranu, aby otworzyć menu. Następnie kliknij na „Ustawienia” i przewiń w dół do sekcji „Konto”.
 • Kliknij na „Link do profilu”. To spowoduje otwarcie okna dialogowego z twoim linkiem do Instagrama.
 • Kliknij na przycisk „Skopiuj link”. To skopiuje twój link do Instagrama do schowka twojego urządzenia.
 • Możesz teraz wkleić swój link do Instagrama w dowolnym miejscu, w którym chcesz go udostępnić.

Jak udostępnić link do swojego Instagrama?

Gdy już skopiowałeś swój link do Instagrama, możesz go udostępnić z innymi. Oto kilka sposobów, jak to zrobić:

 • Możesz wysłać link do swojego Instagrama do swoich znajomych za pośrednictwem wiadomości tekstowej lub e-maila. Wklej swój link do Instagrama do treści wiadomości i prześlij ją do swojego znajomego.
 • Możesz udostępnić swój link do Instagrama na swoich innych profilach w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, LinkedIn itp. Wklej swój link do Instagrama do treści posta i opublikuj go.
 • Jeśli masz własną stronę internetową lub bloga, możesz umieścić link do swojego Instagrama na swojej stronie. Możesz to zrobić, dodając link do menu nawigacyjnego lub umieszczając przycisk Follow Instagram na swojej stronie.

Podsumowanie

Skopiowanie linku do swojego Instagrama jest proste i łatwe. Wystarczy znaleźć swój link do Instagrama i skopiować go do schowka swojego urządzenia. Możesz następnie udostępnić swój link z innymi, aby zwiększyć swoją obecność w mediach społecznościowych. Pamiętaj, że udostępnianie swojego linku do Instagrama może pomóc Ci w zdobyciu nowych obserwujących i zwiększeniu swojego zasięgu na Instagramie.

Oceń artykuł za pomocą serduszka:

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak na razie brak głosów! Zostań pierwszą osobą, która oceni ten artykuł.

Polecane wpisy

Blog czy Instagram - co jest lepsze
Blog czy Instagram – co jest lepsze w 2023 roku

Z uwagi na potencjał, możliwości oraz aspekt finansowy, większość twórców coraz poważniej zastanawia...

Zakazane zdjęcia - jakich zdjęć nie dodawać do Instagrama?
Zakazane zdjęcia – jakich zdjęć nie dodawać do Instagrama?

Na Instagramie niezwykle istotna jest kwestia grafik. To one grają pierwsze skrzypce i...