Aplikacje do hasztagów na Instagramie

Aplikacje do hasztagów na Instagramie

Share:


Istnieje kilka aplikacji, które mogą znacząco uprościć proces dobierania odpowiednich i skutecznych hashtagów. Podamy teraz kilka najważniejszych z nich. Oczywiście, generowane przez takie aplikacje hashtagi to tylko propozycje – każdą z sugestii możesz w dowolny sposób zmienić, czy po prostu z niej zrezygnować.

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

RiteTag

RiteTag to naprawdę bardzo prosty program – z jego obsługą poradzą sobie także osoby starsze, czy nieobeznane jeszcze w świecie komputerów i internetu. Po wgraniu zdjęcia (lub filmiku), omawiany program samodzielnie, automatycznie dobierze odpowiadających fotografii czy nagraniu hashtagów. Olbrzymimi zaletami programu RiteTag są możliwość przejrzenia kont najczęściej wykorzystujących popularne hashtagi, a także stosunkowo przejrzysty interfejs użytkownika.

Flick Hashtags

Kolejny generator hashtagów na naszej liście. Korzystając z Flick Hashtags, użytkownicy mogą nie tylko generować pasujące do danego obrazu hashtagi, ale także tworzyć własne, autorskie listy znaczników. Aplikacja powstała z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych. Cechuje się więc prostym, ale zrozumiałym interfejsem użytkownika. Sporym minusem będzie natomiast dla wielu dość duża liczba reklam uruchamiających się w trakcie korzystania z aplikacji.

Hashtagify

Na koniec proponujemy kompleksowy edytor hashtagów dostępny na desktopie. Hashtagify, podobnie jak poprzednio wspominane aplikacje, ma za zadanie odnajdować odpowiednie słowa i frazy kluczowe na podstawie wyglądu postu, jaki ma zostać wrzucony na Instagrama. Warto podkreślić, że program ten pokaże także np. geolokalizację tagów (umożliwiającą sprawdzenie, jakie hashtagi zyskują na popularności w różnych stronach świata), czy też umożliwia opcję śledzenia wybranych hashtagów.

Oceń artykuł za pomocą serduszka:

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak na razie brak głosów! Zostań pierwszą osobą, która oceni ten artykuł.

Polecane wpisy

Jak stworzyć wyróżnione relacje i okładki na Instagram Story Highlights?
Jak stworzyć wyróżnione relacje i okładki na Instagram Story Highlights?

Highlights są doskonałym sposobem na podsumowanie ważnych wydarzeń, wyeksponowanie najważniejszych informacji o marce...

Jak dodać relacje na Instagramie?
Jak dodać relacje na Instagramie?

Kilka lat temu Instagram wprowadził możliwość dodawania relacji. Relacja to zdjęcie lub krótki...