Rozwiązywanie insta problemów

Od jakiegoś czasu Twoje posty na Instagramie (zdjęcia/filmy) notują mniej polubień niż zwykle? Masz wrażenie, że Twoje zdjęcia docierają do mniejszej liczby użytkowników Instagrama niż zwykle lub tylko do osób, które obserwują Twoje konto? Instagram "ucina" Ci zasięgi? Zdjęcia nie pojawiają się pod hashtagami na Instagramie? Być może jesteśmy w stanie Ci pomóc i przywrócić "normalność"...

Ucinanie zasięgów czy ban?

SHADOWBAN NA INSTAGRAMIE - Twoje zdjęcia po publikacji widoczne są tylko dla obserwujących Twoje konto Instagram? Zdjęcia nie pojawiają się pod hashtagami dostępnymi w opisie po publikacji? Zyskujesz bardzo małą liczbę interakcji (polubienia/komentarze)? Prawdopodobnie masz shadowbana...

UCINANIE ZASIĘGÓW NA INSTAGRAMIE - Statystyki Twojego konta oraz zasięgi jakie uzyskują posty po publikacji pogarszają się? Masz wrażenie, że Twoje zdjęcia docierają do mniejszego grona odbiorców niż zwykle? Instagram ogranicza zasięg Twoich postów...

Rozwiązywanie {insta problemów}
Czy to jest skuteczne?

Bezpieczne metody

Podczas rozwiązywania problemów dotyczących Instagrama wykorzystujemy wyłącznie takie elementy, które nie pogorszą sytuacji. Wszelkie przeprowadzone na koncie działania są bezpieczne.

Niejawny charakter

Działania z zakresu rozwiązywania problemów na Instagramie (ban, shadowban, ograniczenie zasięgów, niemożność lajkowania/komentowania i obserwowania) realizujemy w sposób niezauważalny dla odbiorców profilu - nikt nie zorientuje się, że korzystasz z profesjonalnego wsparcia marketingowego. Gwarantujemy 100% anonimowość podczas realizacji usługi - na życzenie Klienta istnieje możliwość podpisania klauzuli poufności (NDA).

Czy to jest skuteczne?
Unikaj problemów

Wskazówki na przyszłość

W przypadku rozwiązania problemów trapiących Twój profil, nasi specjaliści przekażą Ci zestaw wskazówek oraz rad dotyczących tego jak unikać patowych sytuacji na Instagramie oraz jak ograniczać do minimum ryzyko otzymania bana lub filtra na Instagramie.

Wsparcie specjalisty
  • W trakcie współpracy przydzielimy Twojemu profilowi dedykowanego opiekuna (specjalistę), którego zadaniem będzie dbanie o Twoje poczucie bezpieczeństwa oraz komfort podczas całej współpracy. W przypadku pytań, opiekun doradzi oraz poinstruuje jak efektywnie rozwiązać zagadnienie, którego będzie dotyczyło zapytanie.

Wskazówki na przyszłość
Zaufanie

Dlaczego warto nam zaufać?

Problemy z profilami na Instagramie rozwiązujemy od blisko 2 lat. Zaufaj naszemu doświadczeniu i powierz nam rozwiązanie swoich insta problemów!

Jesteśmy profesjonalistami
  • Wspieramy naszych Klientów wiedzą merytoryczną.

  • Szczegółowo analizujemy każdy profil i problem który go trapi.

  • Rekomendujemy rozwiązania, co do których mamy pewność skuteczności.

  • Dostosowujemy działania naprawcze do aktualnie obowiązujących algorytmów funkcjonujących na Instagramie.

Porozmawiajmy
o Twoich potrzebach!

Sprawdź naszą unikalną i niepowtarzalną ofertę w zakresie rozwiązywania problemów na Instagramie. Wznieś swój insta profil na wyższy poziom!

Tel.: +48 608 597 031

Sprawdź ofertę