Opis profilu:
mój profil na instagramie jest bardzo aktywny , moje zdjęcia dodawane są średnio co 2-5 dni sa to zdjęcia którymi inspiruje się od innych influcerow /gwiazd Moja story codziennie jest pelna, udostępniam min. Jak wyglądam na codzień jakich używam kosmetyków jak się ubieram gdzie się ubieram pokazuje gdzie wyjeżdżam (duzo podróżuje) pokazuje swój naturalny styl / makijaz, nie lubię "sztuczności " kocham naturalny Look. Pokazuje swój zdrowy tryb życia "fit" nie mam problemu żeby zaprezentować się w stroju kąpielowym, moi followerzy pochwalają mój wyglad . Pytają- Jak ty to robisz ze tak wyglądasz ?! .. Gdzie to kupiłaś ? Czego używasz ze masz taką cerę ? . Mogę polecać różne produkty .
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Adres profilu:
www.instagram.com/sely_roxy
Kategoria:
Beauty
Odsłony profilu:
355

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Roksana Brol) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @sely_roxy aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @sely_roxy w zasobach własnych.

Warunki współpracy z influencerem sely_roxy

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Roksana Brol!

Lokowanie produktów

Roksana wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Roksana wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Roksana wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Roksana wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Roksana wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Roksana wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Roksana Brol zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/sely_roxy. Zacznij współpracować z influencerem @sely_roxy!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z sely_roxy

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem sely_roxy!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @sely_roxy! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu sely_roxy.