Opis profilu:
Cześć! Nazywam się Natalia :) Moim hobby jest siłownia oraz zdrowy styl życia. Dodając zdjęcia na Instagram, staram się przede wszystkim pokazać prawdziwą siebie. Tworzę prawdziwe grono odbiorców, którzy lubią mnie za to jaka naprawdę jestem.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Adres profilu:
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
1262

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Natalia Konieczko) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @nkoxik aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @nkoxik w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem nkoxik

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Natalia Konieczko!

Lokowanie produktów

Natalia wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Natalia nie wyraża zgody na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Natalia wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Natalia wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Natalia wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Natalia nie wyraża zgody na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Natalia Konieczko zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/nkoxik. Zacznij współpracować z influencerem @nkoxik!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z nkoxik

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem nkoxik!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @nkoxik! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu nkoxik.