Opis profilu:
Nazywam się Monika mam 19 lat. Prowadzę instagrama kilka lat ,zaczynałam od zera , mimo niskiej liczby obserwacji chciałabym rozwijać swój Instagram , moc dzielić się różnymi przemyśleniami z obserwującymu oraz stworzyć spójny profil na którym będę mogła inspirować innych chociażby stylizacjami.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
676

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Kołcan Monika) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @moniajestem_01 aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @moniajestem_01 w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem moniajestem_01

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Kołcan Monika!

Lokowanie produktów

Kołcan wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Kołcan wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Kołcan wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Kołcan wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Kołcan wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Kołcan wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Kołcan Monika zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/moniajestem_01. Zacznij współpracować z influencerem @moniajestem_01!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z moniajestem_01

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem moniajestem_01!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @moniajestem_01! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu moniajestem_01.