Jak zostać marketerem?

Poszukujesz godzinami osób do współpracy, prowadzących jakościowe profile Instagram? Miewasz kłopoty z rozliczeniami, gdy w kampanii bierze udział kilkunastu Influencerów (umowy o dzieło mnożą się bez końca)? Dowiedz się jak rozpocząć z nami współpracę i pozbądź się kłopotliwych zadań związanych z obsługą Influencer Marketingu na Instagramie!

Jak wygląda współpraca?


Brief

Wypełnij poniższy formularz i powiedz nam w jakiej kategorii poszukujesz Influencerów, jaki produkt/usługę chcesz wesprzeć, jaki cel chcesz osiągnąć oraz jakim dysponujesz budżetem.

Propozycja współpracy

W przeciągu 48h od przesłania briefa skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Ci listę wyselekcjonowanych Influencerów do potrzeb Twojej kampanii oraz budżet działań.

Jak zostać reklamodawcą?
Tylko krok dzieli cię od poznania naszej wyjątkowej oferty

Wypełnij brief

Jakie są Twoje oczekiwania?

Określ możliwie precyzyjnie oczekiwania dotyczące współpracy w zakresie kampanii Influencer Marketing.

Brief w zakresie kampanii dot. Influencer Marketingu przesłano pomyślnie. Postaramy się odpowiedzieć na przesłany brief możliwie jak najszybciej.

  • * Wszystkie dane są wymagane do przetworzenia oraz rozpatrzenia briefu dot. diałań w zakresie Influencer Marketingu. W przesyłanym formularzu prosimy o staranne wskazanie nazwy firmy (lub imienia i nazwiska), danych kontaktowych, timingu kampanii, budżetu (szcunkowo), oraz informacji o kampanii i celów jakie chcecie Państwo osiągnąć.

Jak to działa?

Zasada działania jest bardzo prosta. Uzupełniasz i przesyłasz brief - prosty i krótki formularz (dostępny powyżej). W odpowiedzi na przesłany brief w przeciągu 48h od jego wysłania otrzymasz propozycję współpracy zawierającą strategię, plan działań, listę rekomendowanych Influncerów oraz budżet kampanii. Jeżeli zaakceptujesz naszą propozycję przygotujemy umowę realizacji działań z zakresu Influencer Marketingu, a po jej podpisaniu zaopiekujemy się realizowaną kampanią.

Jak wygląda rozliczanie kampanii z Influencerami?

Rozliczenie kampanii jest proste i mało kłopotliwe. Na podstawie umowy otrzymasz FV zawierającą wszystkie koszta kampanii. Nie musisz przejmować się rozliczeniami z zaangażowanymi do kampanii Influencerami. Rozliczenie z Influencerami odbywa się za pośrednictwem naszej firmy, dzięki czemu otrzymujesz tylko 1 FV i nie muisz generować kosztów związanych z wystawianiem umów o dzieło lub zlecenie.

Czy pozyskujecie również ambasadorów marki?

Oczywiście! Z przyjemnością znajdziemy abasadorów dla Twojej marki. Pamiętaj tylko, że tego typu działania rozliczane są z regóły w cyklach miesięcznych.

Czy podczas poszukiwania Infuencerów bazujecie wyłącznie na swoim katalogu?

Nie bazujemy wyłącznie na swoim katalogu Influencerów (w razie potrzeby prowadzimy indywidualne poszukiwania partnerów do współpracy). Influencerzy znajdujący się w naszym katalogu są zapraszani do współpracy w pierwszej kolejności. Nasza baza Influencerów jest stale weryfikowana, dzięki czemu jesteśmy w stanie ręczyć za naszych partnerów prowadzących profile na Instagramie.