Opis profilu:
Cześć jestem Marek, interesuję się siatkówką, surfingiem oraz sportowymi samochodami. Jestem bardzo pozytywną osobą i zawsze jestem w centrum uwagi. Myślę że dopiero rozwijam się jako influencer, na pewno ostatnio angażuję się bardzo za tworzenie instastories, jeżeli chodzi o zdjęcia to ostatnio nie mam jakieś wybitnej aktywności. Myślę że świetnie nadałbym się na osobę która reklamuje dane produkty bo potrafię mówić z przekazem.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
106

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Marek Harnik) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @marekofficial04 aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @marekofficial04 w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem marekofficial04

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Marek Harnik!

Lokowanie produktów

Marek wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Marek nie wyraża zgody na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Marek wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Marek wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Marek wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Marek wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Marek Harnik zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/marekofficial04. Zacznij współpracować z influencerem @marekofficial04!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z marekofficial04

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem marekofficial04!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @marekofficial04! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu marekofficial04.