Opis profilu:
Dziendobry! Zgłaszam sie tu do was z mysla o dobra zabawe, swietne pomysły i współprace z przeróżnymi markami. Mój profil jest przejrzysty i według znajomych i innych osób interesujący. Staram sie prowadzic swoja działalność w mediach społecznościowych czysto i regularnie bez natłoku i "spamu". intersuje sie sportem ,makijażem ,a także modą :) enjoy!
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
939

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Maja Szuleta) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @m.szuleta aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @m.szuleta w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem m.szuleta

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Maja Szuleta!

Lokowanie produktów

Maja wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Maja nie wyraża zgody na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Maja wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Maja wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Maja wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Maja wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Maja Szuleta zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/m.szuleta. Zacznij współpracować z influencerem @m.szuleta!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z m.szuleta

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem m.szuleta!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @m.szuleta! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu m.szuleta.