Opis profilu:
Na moim profilu mozna znalezc posty glownie dotyczace branzy fitness. Jestem rowniez nowa twarza marki Reebok. Moja przygode z instagramem chce rozpoczac na powaznie of teraz. Mam nadzieje, ze bycie influencerem bedzie mozliwie wspolpracujac z Wami.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Fitness
Odsłony profilu:
1579

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Adriana Kolasa) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @adriankaspartanka aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @adriankaspartanka w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem adriankaspartanka

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Adriana Kolasa!

Lokowanie produktów

Adriana wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Adriana wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Adriana wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Adriana wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Adriana wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Adriana wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Adriana Kolasa zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/adriankaspartanka. Zacznij współpracować z influencerem @adriankaspartanka!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z adriankaspartanka

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem adriankaspartanka!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @adriankaspartanka! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu adriankaspartanka.