Opis profilu:
Profil podrozniczo-lifestylowy, o życiu młodego człowieka w wielkim mieście. Podróże, polityka, sport, to to co linie najbardziej. Pracuje w bankowości, skończyłem dobre szkoły, dużo czytam, a przy tym świetnie odnajduje się w świecie Social mediów.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Adres profilu:
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
771

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Michał Ignaczewski) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @mi.ig aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @mi.ig w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem mi.ig

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Michał Ignaczewski!

Lokowanie produktów

Michał wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Michał wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Michał wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Michał wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Michał wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Michał wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Michał Ignaczewski zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/mi.ig. Zacznij współpracować z influencerem @mi.ig!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z mi.ig

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem mi.ig!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @mi.ig! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu mi.ig.