Opis profilu:
Cześć, nazywam się Marcela Malchar. Moją pasją jest fotografia oraz moda. Lubię tworzyć ciekawe stylizacje pełne pomysłów a przy okazji ;) Ponad 2 lata założyłam bloga o tematyce modowej. Początkowo była to dla mnie przygoda, bardziej odskocznia od rzeczywistości. Z biegiem czasu zaczęłam wrzucać tylko posty na instagramie, który jest bardziej popularny niż blogspot, posty staram się dodawać na bieżąco :) Publikuję wyraźne fotografie, posiadam swój sprzęt, czasem dodaję jakieś artystyczne zdjęcia. Lubię dzielić się swoimi inspiracjami na instagramie i planuję swoją przyszłość związaną z fotografią jak i blogowaniem.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Fashion
Odsłony profilu:
711

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Marcela Malchar) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @maaarcyysiaaa aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @maaarcyysiaaa w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem maaarcyysiaaa

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Marcela Malchar!

Lokowanie produktów

Marcela wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Marcela nie wyraża zgody na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Marcela wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Marcela nie wyraża zgody na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Marcela nie wyraża zgody na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Marcela wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Marcela Malchar zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/maaarcyysiaaa. Zacznij współpracować z influencerem @maaarcyysiaaa!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z maaarcyysiaaa

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem maaarcyysiaaa!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @maaarcyysiaaa! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu maaarcyysiaaa.