Opis profilu:
Witam. Zaczynam przygodę z marketingiem na Instagramie. Jestem 24 letnia matka rocznej córki,więc mam baardzo dużo czasu na to by testować różnego rodzaju produkty oraz je promować wstawiając zdjęcia i polecać je. Myślę,że obie strony będą zadowolone z współpracy :)
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
612

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Paulina Karsz) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @x.paulina.k aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @x.paulina.k w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem x.paulina.k

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Paulina Karsz!

Lokowanie produktów

Paulina wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Paulina wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Paulina wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Paulina wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Paulina wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Paulina wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Paulina Karsz zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/x.paulina.k. Zacznij współpracować z influencerem @x.paulina.k!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z x.paulina.k

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem x.paulina.k!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @x.paulina.k! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu x.paulina.k.