Opis profilu:
Mój profil to moje małe podróże,prezentuje ubrania przy pięknych widokach. Wyrażam siebie poprzez zdjęcia na moim profilu. Prowadzenie Instagrama daje mi wiele radości.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
1215

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Natalia Żelazna ) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @zelazna_natalia aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @zelazna_natalia w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem zelazna_natalia

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Natalia Żelazna !

Lokowanie produktów

Natalia wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Natalia nie wyraża zgody na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Natalia wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Natalia wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Natalia wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Natalia wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Natalia Żelazna zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/zelazna_natalia. Zacznij współpracować z influencerem @zelazna_natalia!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z zelazna_natalia

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem zelazna_natalia!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @zelazna_natalia! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu zelazna_natalia.