Opis profilu:
Witam! Opowiem parę słów o sobie. Nazywam się Natalia, mam 25 lat i jestem mama 2 córeczek. Amelia 8 lat i Lillyanne 2 latka. Jestem pochodzenia polskiego urodziłam i wychowałam się w Polsce ale od 11 lat mieszkamy w Holandii. Od jakiegoś czasu poświęcam bardzo dużo czasu social media z tego powodu ze zaczęłam współpracę z firma kosmetyczna. Staram się co dziennie dodawać posty już coś w mojej relacji na Instagram oraz Facebook. Zazwyczaj są co moje córeczki. Obserwuje dużo firm oraz dużo blogerów i zaczęłam się zastanawiać może i ja mogę spróbować. Dlatego pisze czy może by była możliwość współpracy rozwieś tez z inna firma nie tylko kosmetyczna? Bardzo będzie mi miło jeżeli otrzymam jakaś wiadomość lub informacje na temat współpracy lub innych propozycji ? Pozdrawiam serdecznie Natalia z córeczkami
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
770

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Natalia Skrzyniecka) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @nataliaaskrzynieckaa aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @nataliaaskrzynieckaa w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem nataliaaskrzynieckaa

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Natalia Skrzyniecka!

Lokowanie produktów

Natalia wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Natalia wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Natalia wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Natalia wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Natalia wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Natalia wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Natalia Skrzyniecka zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/nataliaaskrzynieckaa. Zacznij współpracować z influencerem @nataliaaskrzynieckaa!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z nataliaaskrzynieckaa

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem nataliaaskrzynieckaa!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @nataliaaskrzynieckaa! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu nataliaaskrzynieckaa.