Opis profilu:
Jestem młoda mamą która lubi robić zdjęcia swojemu synkowi. Pokazuje produkty godne polecenia których wraz z synem na co dzień używam.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Parenting
Odsłony profilu:
858

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Katarzyna Kowalczyk) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @pani_zonka aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @pani_zonka w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem pani_zonka

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Katarzyna Kowalczyk!

Lokowanie produktów

Katarzyna wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Katarzyna nie wyraża zgody na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Katarzyna wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Katarzyna nie wyraża zgody na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Katarzyna nie wyraża zgody na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Katarzyna wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Katarzyna Kowalczyk zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/pani_zonka. Zacznij współpracować z influencerem @pani_zonka!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z pani_zonka

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem pani_zonka!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @pani_zonka! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu pani_zonka.