Opis profilu:
Cześć nazywam się Chilla i jestem dziewczynką rasy Cavalier Charles King Spaniel. Mieszkam w Warszawie i od kilku miesięcy dzielę się swoimi przygodami na Instagramie. Możesz zobaczyć tam miejsca, w których byłam i inne zwierzęta, które poznałam. Uwielbiam się bawić, mogłabym to robić cały czas. Bieganie za piłeczką to jedno z moich ulubionych zajęć :) Jak już się porządnie zmęczę to wyleguję się na poduszkach, albo w łóżku jak przystało na uwielbianego członka rodziny. Chcesz poznać mnie bliżej? Zapraszam ????
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
1171

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Edyta Szyszło ) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @chilla_cavalier aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @chilla_cavalier w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem chilla_cavalier

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Edyta Szyszło !

Lokowanie produktów

Edyta wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Edyta wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Edyta wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Edyta wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Edyta wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Edyta wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Edyta Szyszło zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/chilla_cavalier. Zacznij współpracować z influencerem @chilla_cavalier!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z chilla_cavalier

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem chilla_cavalier!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @chilla_cavalier! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu chilla_cavalier.