Opis profilu:
Jestem modelką plus size i aktorką. Gram pierwszoplanową rolę w serialu "Lombard.Życie pod zastaw", który już drugi rok z rzędu otrzymał Telekamerę Teletygodnia. Brałam udział w kilkudziesięciu sesjach zdjęciowych, pokazie mody marki Inna Ty na Targach Mody 2017 w Poznaniu i w sesji Lookbookowej dla marki Moda Size Plus Iwanek. Często piszą do mnie kobiety z zapytaniem o moje ubrania i biżuterię. Posiadam również 2 koty ????
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Fashion
Odsłony profilu:
1544

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Rita Weinar) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @rita.weinar_official aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @rita.weinar_official w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem rita.weinar_official

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Rita Weinar!

Lokowanie produktów

Rita wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Rita wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Rita wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Rita wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Rita wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Rita wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Rita Weinar zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/rita.weinar_official. Zacznij współpracować z influencerem @rita.weinar_official!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z rita.weinar_official

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem rita.weinar_official!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @rita.weinar_official! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu rita.weinar_official.