Opis profilu:
Cześć! gorąco wierzę, że chemia z danem chwili, jest zamknięta na zdjęciu. Dlatego nabijam mnóstwo pozytywnej energii w swoje foty. Interesuje mnie moda, fajne miejsca i chwile. O jakość produktów nie ma co się martwić, mam czarny pas z czarowania w Photoshopie
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
2241

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera emilia król) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @emilia__world aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @emilia__world w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem emilia__world

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje emilia król!

Lokowanie produktów

emilia wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

emilia wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

emilia wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

emilia wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

emilia wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

emilia wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje emilia król zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/emilia__world. Zacznij współpracować z influencerem @emilia__world!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z emilia__world

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem emilia__world!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @emilia__world! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu emilia__world.