Opis profilu:
Mam na imię Natalia mam 20 lat i obecnie jestem na rocznej przerwie w edukacji. Próbuje zająć się sobą, odświeżyć swoje pasje i zdobyć nowe. Na instagramie działam już wiele lat. Zdjęcia które dodaje chce, żeby zawsze były idealne i pasowały świetnie do mojej koncepcji prowadzenia go. Chce, żeby były idealne a jednoczenie banalne i pokazujące, że nie trzeba mieć dużo pieniędzy, idealnych warunków oraz drogiego sprzętu, żeby zdjęcia były przyjemne dla oka. Moje zdjęcia nie są i nigdy nie były przerabiane w photoshopie. To nie w porządku wobec odbiorców. Chciałabym na swoim koncie kreować prawdę i naturalność. Wystarczająco dużo jest tam kłamstwa i sztuczności.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
148

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Natalia Kalinowska ) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @nataliakalinowska aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @nataliakalinowska w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem nataliakalinowska

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Natalia Kalinowska !

Lokowanie produktów

Natalia wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Natalia nie wyraża zgody na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Natalia wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Natalia nie wyraża zgody na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Natalia nie wyraża zgody na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Natalia wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Natalia Kalinowska zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/nataliakalinowska. Zacznij współpracować z influencerem @nataliakalinowska!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z nataliakalinowska

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem nataliakalinowska!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @nataliakalinowska! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu nataliakalinowska.