Opis profilu:
Mój profil przedstawia wiele ciekawych perspektyw, poczynając na makijażu i kończąc na samochodach. Prowadzę firmę detailingową stąd tyle relacji. W wolnym czasie robię makijaże oraz współpracuje z dwoma firmami jako fotomodelka. Na co dzień prowadzę funpage własnej firmy oraz jestem początkującym copywriterem. Chętnie nawiąże współpracę z różnymi firmami.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Beauty
Odsłony profilu:
861

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Sylwia Kotwicka) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @ksylwiaa_ aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @ksylwiaa_ w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem ksylwiaa_

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Sylwia Kotwicka!

Lokowanie produktów

Sylwia wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Sylwia wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Sylwia wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Sylwia wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Sylwia wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Sylwia wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Sylwia Kotwicka zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/ksylwiaa_. Zacznij współpracować z influencerem @ksylwiaa_!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z ksylwiaa_

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem ksylwiaa_!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @ksylwiaa_! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu ksylwiaa_.