Opis profilu:
Hej, jestem Nicole i pochodzę z małego miasta, jakim jest Malbork. Na moim Instagramie można zobaczyć po prostu moje życie. Moje codzienne zajęcia, pasje, podróże, a także dni spędzone w domu, które również mogą być ciekawe :) Uwielbiam robić zdjęcia sobie, ludziom, zwierzakom, pięknym miejscom-gdzie nie jestem, zawsze chcę to uwiecznić. Kocham zwierzęta! Sama mam konia i psa i to jest duża część mojego życia. Poza tym interesuje mnie moda, zdrowy lifestyle, wizaż-póki co wszystko czysto amatorsko, po prostu w mojej głowie. Zawsze chciałam w jakiś sposób zaistnieć w świecie mediów, influencerów, ale nigdy nie wiedziałam jak zacząć! Myślę, że teraz stawiam krok w dobrą stronę ☺️ Daję z siebie 100%!
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
150

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Nicole Rozlach) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @nicolrozlach aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @nicolrozlach w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem nicolrozlach

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Nicole Rozlach!

Lokowanie produktów

Nicole wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Nicole wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Nicole wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Nicole wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Nicole wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Nicole wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Nicole Rozlach zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/nicolrozlach. Zacznij współpracować z influencerem @nicolrozlach!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z nicolrozlach

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem nicolrozlach!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @nicolrozlach! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu nicolrozlach.