Opis profilu:
Pokazuje swoje codzienne życie poprzez relacje i posty. Prowadzę ciekawe życie pod względem oglądalności z uwagi na to iż zajmuje się eventami muzyka i nie tylko
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
190

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Hubert Falkiewicz ) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @hubinafali aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @hubinafali w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem hubinafali

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Hubert Falkiewicz !

Lokowanie produktów

Hubert wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Hubert wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Hubert wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Hubert wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Hubert wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Hubert wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Hubert Falkiewicz zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/hubinafali. Zacznij współpracować z influencerem @hubinafali!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z hubinafali

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem hubinafali!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @hubinafali! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu hubinafali.