Opis profilu:
Profil tak bardzo ludzki, tak bardzo normalny, codzienny.. że jest dla każdego, każdy znajdzie coś dla siebie, bo w końcu, wszystko co ludzkie nie jest nam obce. :)
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
183

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Ewa Łoboda) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @eve_marioo aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @eve_marioo w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem eve_marioo

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Ewa Łoboda!

Lokowanie produktów

Ewa wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Ewa wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Ewa wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Ewa wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Ewa wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Ewa wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Ewa Łoboda zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/eve_marioo. Zacznij współpracować z influencerem @eve_marioo!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z eve_marioo

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem eve_marioo!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @eve_marioo! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu eve_marioo.