Opis profilu:
Dbam o estetyczny wygląd mojego profilu. Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa - fascynuje mnie fotografia, branża beauty, makijaż i jego najnowsze trendy. Zwracam uwagę na najdrobniejsze szczegóły i detale, które staram się uchwycić na fotografiach a następnie umieszczać na moim profilu. Mam nadzieje, że mój feed jest przyjazny dla oka :) Podejmując ze mną współpracę zapewniam profesjonalne i estetyczne zareklamowanie produktu oraz szczerość wobec moich obserwatorów.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Beauty
Odsłony profilu:
707

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Sara Orlewska-Zając) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @sarahorlevska aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @sarahorlevska w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem sarahorlevska

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Sara Orlewska-Zając!

Lokowanie produktów

Sara wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Sara nie wyraża zgody na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Sara wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Sara wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Sara wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Sara wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Sara Orlewska-Zając zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/sarahorlevska. Zacznij współpracować z influencerem @sarahorlevska!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z sarahorlevska

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem sarahorlevska!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @sarahorlevska! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu sarahorlevska.