Opis profilu:
Mam na imię Michał, mam 31 lat. Uwielbiam wszelkiego rodzaju aktywność. Paktycznie każda aktywność budzi moje zaciekawienie i chęć spróbowania, każdej z nich. Jak w ostatnim czasie chociażby ścianka wspinaczkowa. Dużo czasu spędzam na rowerze, również stacjonarnym. Od kilku lat zacząłem także chodzić po górach w których się zakochałem, narazie Tatry, a później kto wie. Pod okiem swoją energię kieruję na siłownie, żeby płynnie pozostać na odpowiednich torach. Uwielbiam rozwój osobisty, tematy motywacyjne oraz podejście psychologiczne, w nawiązaniu do przeróżnych życiowych przemyśleń. Jeśli będziemy widzieli wspólny mianownik, grając do jednej bramki tworząc wspólnie coś ciekawego. To będzie dla mnie coś wyjątkowego. Zapraszam do kontaktu, jeśli pojawi się chęć z Państwa strony do podjęcia współpracy właśnie ze mną. Pozdrawiam serdecznie. Michał
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
797

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Michał Szymbor) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @michauszy aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @michauszy w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem michauszy

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Michał Szymbor!

Lokowanie produktów

Michał wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Michał wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Michał wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Michał wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Michał wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Michał wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Michał Szymbor zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/michauszy. Zacznij współpracować z influencerem @michauszy!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z michauszy

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem michauszy!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @michauszy! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu michauszy.