Opis profilu:
Od 4 lat jestem fotomodelka, 2 lata temu moje plany przerwali rodzice, zabierając mnie na stałe do Holandii. Jestem kobietą silną, niezależna, która zawsze stawia na swoim. Nikt nie wierzył, ze po takim czasie wrócę do Polski. Uparłam się i udowodniłam to. Teraz jestem najszczęśliwsza osoba na świecie, ze moge zyc w ojczystym kraju! Moja kariera w tym roku bardzo nabiera tępa. Od własnej okładki „Fryzury i Makijaze Ślubne” po nawet aktorstwo. Niedawno rozpoczęłam współpracę na planie przy nowopowstałym filmie „Dziewczyny z Dubaju” - producentki Dody.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Beauty
Odsłony profilu:
2240

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Sonia Wojciechowska) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @soniawoj aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @soniawoj w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem soniawoj

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Sonia Wojciechowska!

Lokowanie produktów

Sonia wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Sonia wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Sonia wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Sonia wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Sonia wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Sonia wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Sonia Wojciechowska zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/soniawoj. Zacznij współpracować z influencerem @soniawoj!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z soniawoj

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem soniawoj!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @soniawoj! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu soniawoj.