Opis profilu:
Zaczynam przygodę z podróżowaniem, w tym roku udało mi się zwiedzić Macedonię, Włochy oraz Ustkę nad morzem Bałtyckim, wszystko publikuje na swoim instagramie. Interesuje się również sportem, jestem trenerem personalnym, instruktorem aquafitnessu oraz dietetykiem.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
168

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Patrycja Heinisch) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @patrycja.heinisch aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @patrycja.heinisch w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem patrycja.heinisch

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Patrycja Heinisch!

Lokowanie produktów

Patrycja wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Patrycja nie wyraża zgody na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Patrycja wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Patrycja wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Patrycja nie wyraża zgody na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Patrycja wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Patrycja Heinisch zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/patrycja.heinisch. Zacznij współpracować z influencerem @patrycja.heinisch!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z patrycja.heinisch

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem patrycja.heinisch!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @patrycja.heinisch! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu patrycja.heinisch.