Opis profilu:
Hej, jestem Ania :) z zawodu jestem radcą prawnym, jednak na IG lubię pokazywać swoje podróże, dobre jedzonko i testować kosmetyki. Jest pozytywnie i na luzie, bez polityki, zbędnej spiny. Tylko dobre wibracje Na moim profilu znajdziesz dużo inspiracji podróżniczych i lifestylowych, a także porad i polecajek kosmetycznych. Poznasz ciekawe miejsca nie tylko w moim pięknym, rodzinnym mieści Gdańsku, ale i w całej Polsce. Zapraszam do współpracy :)
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
564

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Anna Borowska) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @ann_borowska aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @ann_borowska w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem ann_borowska

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Anna Borowska!

Lokowanie produktów

Anna wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Anna wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Anna wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Anna wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Anna wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Anna wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Anna Borowska zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/ann_borowska. Zacznij współpracować z influencerem @ann_borowska!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z ann_borowska

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem ann_borowska!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @ann_borowska! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu ann_borowska.