Opis profilu:
Na moim profilu może pojawić się wszystko, jestem kreatywną ciekawą życia dziewczyną, śpiewam lubie robić makijarze i poprostu robić zdjęcia czegoś lub siebie, chciała bym zobaczyć jak wygląda życie influencera i może dowiedziała bym się wielu nowych ciekawych rzeczy, czasem jestem troche nie śmiała więc raczej bała bym się robić live ale po za tym wszystko okey.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
132

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Lena Pieńkos) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @kosek055 aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @kosek055 w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem kosek055

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Lena Pieńkos!

Lokowanie produktów

Lena wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Lena nie wyraża zgody na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Lena nie wyraża zgody na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Lena wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Lena nie wyraża zgody na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Lena nie wyraża zgody na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Lena Pieńkos zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/kosek055. Zacznij współpracować z influencerem @kosek055!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z kosek055

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem kosek055!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @kosek055! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu kosek055.