Opis profilu:
Moją pasją są podróże, docieranie do trudno dostępnych miejsc, odkrywanie świata. Urbex, rooftoping, natura, podróżniczy lifestyle, to kilka z wielu tematów poruszanym na moim profilu, zarówno w postach, jak i w insta relacjach. Dbam o to by osoby śledzące mój profil miały dostarczoną dawkę emocji, inspiracji oraz mogli dowiedzieć się czegoś na temat miejsc przeze mnie odwiedzonych, używanego sprzętu oraz sposobu radzenia sonie w bardziej i mniej skomplikowanych sytuacjach.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Travel
Odsłony profilu:
1443

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Krzysztof Bocheński) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @varsabove aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @varsabove w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem varsabove

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Krzysztof Bocheński!

Lokowanie produktów

Krzysztof wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Krzysztof wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Krzysztof wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Krzysztof nie wyraża zgody na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Krzysztof wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Krzysztof wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Krzysztof Bocheński zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/varsabove. Zacznij współpracować z influencerem @varsabove!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z varsabove

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem varsabove!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @varsabove! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu varsabove.