Opis profilu:
Mój profil zaczyna się coraz bardziej rozwijać .Dążę do tego aby mój profil zaczął docierać do jak największej ilości odbiorców, żebym mogła promować różne ciuchy,produkty.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Fashion
Odsłony profilu:
1333

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Daria Kowalczyk) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @_darciax aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @_darciax w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem _darciax

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Daria Kowalczyk!

Lokowanie produktów

Daria wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Daria nie wyraża zgody na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Daria wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Daria wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Daria wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Daria wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Daria Kowalczyk zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/_darciax. Zacznij współpracować z influencerem @_darciax!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z _darciax

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem _darciax!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @_darciax! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu _darciax.