Opis profilu:
Blogerka z własnym zdaniem. Opinie, lifestyle, codzienne życie. Wschodząca Gwiazda Blogosfery 2020 w rankingu Jasona Hunta.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
834

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Beata Naguszewska) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @beata_punktsiedzenia aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @beata_punktsiedzenia w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem beata_punktsiedzenia

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Beata Naguszewska!

Lokowanie produktów

Beata wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Beata nie wyraża zgody na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Beata wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Beata nie wyraża zgody na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Beata nie wyraża zgody na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Beata wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Beata Naguszewska zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/beata_punktsiedzenia. Zacznij współpracować z influencerem @beata_punktsiedzenia!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z beata_punktsiedzenia

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem beata_punktsiedzenia!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @beata_punktsiedzenia! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu beata_punktsiedzenia.