Opis profilu:
Jestem Dawid! zglaszam sie by rozwinac skrzydla w social-mediach oraz wspolpracowac z roznymi tworcami i zawalczyc na fame mma. Tak, to moje marzenie, niedlugo zaczne streamowac gry na twitchu!
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Fitness
Odsłony profilu:
164

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Dawid Lis) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @just_lisu aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @just_lisu w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem just_lisu

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Dawid Lis!

Lokowanie produktów

Dawid nie wyraża zgody na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Dawid nie wyraża zgody na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Dawid wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Dawid wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Dawid nie wyraża zgody na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Dawid nie wyraża zgody na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Dawid Lis zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/just_lisu. Zacznij współpracować z influencerem @just_lisu!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z just_lisu

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem just_lisu!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @just_lisu! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu just_lisu.