Opis profilu:
Na moim profilu możecie znaleźć trochę sportu, głównie karate które trenuje wyczynowo, ale również lifestyle. Publikuje również swoje posiłki, dzięki którym utrzymuje zdrowy i zrównoważony tryb życia. Na codzień pracuje na pełen etat i trenuje, po pracy spędzam czas na treningu ( siłowni,hali lub na świeżym powietrzu biegając). Staram się również spędzać jak najwięcej czasu z moją rodziną i chłopakiem.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Fitness
Odsłony profilu:
128

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Martyna Łukasik) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @lukasik81 aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @lukasik81 w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem lukasik81

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Martyna Łukasik!

Lokowanie produktów

Martyna wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Martyna wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Martyna wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Martyna wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Martyna wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Martyna wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Martyna Łukasik zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/lukasik81. Zacznij współpracować z influencerem @lukasik81!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z lukasik81

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem lukasik81!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @lukasik81! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu lukasik81.