Opis profilu:
Prowadzę konto na Instagramie o tematyce podróżniczej. Dodaję zdjęcia z różnych miejsc- są to np. góry, morze, wycieczki zagraniczne i krajowe, ale również na moim koncie można znaleźć zdjęcia natury, przyrody.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Travel
Odsłony profilu:
291

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Paulina Noga) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @chwytajj_dzien aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @chwytajj_dzien w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem chwytajj_dzien

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Paulina Noga!

Lokowanie produktów

Paulina wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Paulina wyraża zgodę na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Paulina wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Paulina wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Paulina wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Paulina wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Paulina Noga zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/chwytajj_dzien. Zacznij współpracować z influencerem @chwytajj_dzien!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z chwytajj_dzien

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem chwytajj_dzien!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @chwytajj_dzien! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu chwytajj_dzien.