Opis profilu:
Dzięki współpracy z portalem GLOW i Redaktorem Naczelnym Robertem Krupińskim stworzyłem blog oraz blog osobisty na Instagramie (11000 obserwujących na dzień 28.08.2018, a liczba ta z każdym dniem rośnie, średnio przybywa 425 osób tygodniowo). Dzięki założonym przeze mnie blogom, mogę się z dzielić nie tylko nowościami ze świata urody, mody, stylu życia czy wydarzeń w kraju i za granicą, ale również mogę pokazać moje pasje, hobby, życie.
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
180

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Michał Adamski) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @michaladamski1987 aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @michaladamski1987 w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem michaladamski1987

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Michał Adamski!

Lokowanie produktów

Michał wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Michał nie wyraża zgody na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Michał wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Michał wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Michał nie wyraża zgody na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Michał nie wyraża zgody na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Michał Adamski zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/michaladamski1987. Zacznij współpracować z influencerem @michaladamski1987!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z michaladamski1987

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem michaladamski1987!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @michaladamski1987! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu michaladamski1987.