Opis profilu:
Konto prowadzę od ponad 2 lat z humorem, pasją i zamiłowaniem. Piszę o psiakach, życiu codziennym i ekologii, polecam ulubione produkty, fotografuję, regularnie zamieszczam stories. Na pewno się dogadamy i zrealizujemy wymarzony projekt ;)
Typ influencera:
Zweryfikowany przez instamarketing.pl
Kategoria:
Lifestyle
Odsłony profilu:
279

Sprawdź naszą ofertę!


Zdobądź popularność i fejm na Instagramie! Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a gdy znajdziesz na rynku tańszą usługę, to ZAGWARANTUJEMY Ci korzystniejsze warunki kosztowe! Wypróbuj nas i …nie przepłacaj!

Sprawdź cennik usług

Wszystkie informacje dostępne na niniejszej stronie (profilu influencera Agnieszka Siekierzyńska) pochodzą od influencera i udostepniane są za jego zgodą. Informacje dotyczączące konta Instagram @welsh_meaning_of_love aktualizowane są cyklicznie. Instamarketing.pl w sposób automatyczny wyświetla dane dotyczące odsłon profilu @welsh_meaning_of_love w zasobach własnych.

Chcesz zostać Influencerem? Dowiedz się jak zostać influencerem na Instagramie. Zgłoś się do naszej bazy influencerów i zaprezentuj swój profil reklamodawcom!

Warunki współpracy z influencerem welsh_meaning_of_love

Sprawdź jakie elementy dot. współpracy w zakresie Influencer Marketingu akceptuje Agnieszka Siekierzyńska!

Lokowanie produktów

Agnieszka wyraża zgodę na lokowanie produktów w postach publikowanych na profilu.

Transmisje na żywo

Agnieszka nie wyraża zgody na prowadzenie transmisji na żywo z przekazem reklamowym.

Posty sponsorowane

Agnieszka wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie zdjęć.

Organizacja konkursów

Agnieszka wyraża zgodę na współorganizację konkursów z nagrodami reklamodawcy.

Video sponsorowane

Agnieszka wyraża zgodę na publikację postów sponsorowanych w formie video.

Relacje sponsorowane

Agnieszka wyraża zgodę na osadzenie posta sponsorowanego w formie relacji.

Koszta poszczególnych usług, które akceptuje Agnieszka Siekierzyńska zostały ukryte. Wyślij zapytanie aby poznać warunki współpracy oraz kosztorys poszczególnych aktywności na profilu instagram.com/welsh_meaning_of_love. Zacznij współpracować z influencerem @welsh_meaning_of_love!

Tylko krok dzieli cię od współpracy z welsh_meaning_of_love

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami aby nawiązać współpracę z influencerem welsh_meaning_of_love!

Zapytanie zostało wysłane pomyślnie - dziękujemy. Postaramy się odpowiedzieć na przesłane zapytanie dot. współpracy możliwie jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na temat współpracy z użytkownikiem Instagrama prowadzącym profil @welsh_meaning_of_love! Przy wycenie poszczególnych aktywności uwzględniamy oczekiwania finansowe Influncera deklarowane podczas zapisywania się do bazy (katalogu) Influencerów. Stale analizujemy liczbę folowersów, engagement rate (polubienia i komentarze pod postami), zaangażowanie właściciela w prowadzenie profilu oraz kretywność w celu rzetelnej wyceny działań reklamowych na profilu welsh_meaning_of_love.